Informace k občerstvení na palubách letů Travel Service/SmartWings od 1.6.2015 v případě letů do letních zájezdových destinací

Aktuality
Informace k občerstvení na palubách letů Travel Service/SmartWings od 1.6.2015

Informace k občerstvení na palubách letů Travel Service/SmartWings od 1.6.2015

1.6.2015

Informace k občerstvení na palubách letů Travel Service/SmartWings

Ze strany letecké společnosti TravelServis dochází k úpravám rozsahu občerstvení na palubách letů Travel Service/SmartWings na letošní letní sezónu. U ostatných leteckých společností využívaných v rámci charterové dopravy do přímořských destinací mohou být podmínky jiné. Rozsah občerstvení na palubách letadel je plně v kompetenci letecké společnosti, nikoliv cestovní kanceláře. Vypsané destinace jsou destinacemi, které zpravidla létají cestovní kanceláře z ČR v naší nabídce zájezdů.

SNACK

S leteckou společností Travel Service/SmartWings  je od 1.6.2015 zajištěno občerstvení v podobě lehké bagety a nealko nápoje. Další občerstvení si budou moci klienti na palubě zakoupit.

Snack = (bageta + 1 nealko nápoj) se týká letů: Korfu, Kos, Kréta (Heraklion, Chania), Rhodos, Santorini, Řecko - Peloponés (Kalamata), Karpathos, Lefkada, Soluň (Chalkidiki), Zakynthos, Kefalonia, Chios, Thassos, Lesvos, Samos, Ibiza, Turecko (AYT, BJV, DLM), Tirana (Albánie, Černá Hora), Španělsko (Gerona), Menorca, Mallorca, Bulharsko, Moskva, Tunisko, Djerba.

BUY ON BOARD

Na vybraných letech Travel Service/SmartWings je poskytován pouze servis Buy on Board, tzn. občerstvení na palubě je za příplatek a klienti si mohou vybrat dle aktuální nabídky uvedené v palubním magazínu, který je na palubách letadel k dispozici.

Buy on  Board = se týká  těchto letů: Paříž (Španělsko), Řím (Itálie), Barcelona (Španělsko), Catania (Itálie), Olbia (Itálie), Malta, Split (Chorvatsko), Valencie (Španělsko), Neapol (Itálie), Cagliari (Itálie).

MEAL

Na vybraných  letech Travel Service/SmartWings je od 1.6. 2015 zajištěno občerstvení v podobě jednoho teplého jídla a nealko nápoje. Další občerstvení si budou moci klienti na palubě zakoupit.

Meal = (teplé jídlo + 1 nealko nápoj) se týká těchto letů: Malaga, Almería, Faro (Portugalsko), Larnaca (Kypr), Madeira, Dubai (Spojené arabské emiráty), Kanárské ostrovy, Egypt (Hurghada, Sharm El Sheikh, Marsa Alam), Kapverdy.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemnou dovolenou.