Využijte na maximum zvýhodněné FIRST MINUTE nabídky na lyžařské pobyty a zájezdy v sezóně 2016/17

Aktuality
FIST MINUTE nabídky na lyžování v sezóně 2016-2017

FIST MINUTE nabídky na lyžování v sezóně 2016-2017

24.8.2016

Na nadcházející zimní sezónu 2016/2017 jsem pro vás připravili širokou nabídku lyžařských zájezdů a pobytů v oblíbených destinacích. Využijte bohaté nabídky FIRST MINUTE nabídek lyžování 2016/17 a užijte si lyže na maximum.

Vybírat můžete z FIRST-MINUTE nabídky lyžování v oblíbených lyžařských střediscích v ITÁLIIRAKOUSKU,FRANCII a ŠVÝCARSKU. Užijte si lyžování na širokých sjezdovkách v ideálních lyžařských podmínkách a za neustále slunečného počasí. Dopřejte si lyžování bez kompromisů, nekonečných front a přeplněných středisek. Alpská střediska nabízejí desítky kilometrů navzájem propojených sjezdovek všech obtížností. Ceny, za které pořídíte pobyt, jsou přitom srovnatelné s těmi na českých horách. Pokud Vám nevyhovuje klasický týdenní zájezd, můžete vyrazit i na kratší dobu. Máme pro vás připravenou také nabídku zkrácených pobytů.

Samozřejmě nabízíme i lyžování v režimu FIRST MINUTE v NĚMECKU, ve SLOVINSKU, na SLOVENSKU či v České republice. I tady si lyžování užijete a nemusíte jezdit tak daleko.

Zájezdy First Minute - lyžování 2016/17Rezervujte si svůj lyžařských zájezd včas (FIRST-MINUTE nabídky lyžování) a využijte řady výhod:

  •  Např. speciální slevu až 17 % za včasné objednání
  •  Zvýhodněná cenu za rodinu 2+2 včetně skipasů
  •  Děti zdarma u vybraných hotelů
  •  Zálohu pouze 990 Kč při včasné rezervaci

(jednotlivé podmínky se liší u konkrétních zájezdů, v případě nejasností vám rádi pomůžeme s výběrem a získáním všech vašich výhod od pořádající cestovní kanceláře)

ZIMNÍ LYŽAŘSKÉ DESTINACE NA SEZONU 2016/17 OD všech významných cestovek na trhu naleznete přávě u nás:

Jelikož spolupracujeme s více jak 300 cestovními kancelářemi, tak vám nabízíme bohatou nabídku zájezdů. Kromě zvýhodněných nákupů na tzv. First Minute (kdy máte zvýhodněný větší výběr z bohaté nabídky zimních středisek), tak vám samozřejmě nabízíme i nabídku zájezdu v režimu Last Minute apod. Výběr destinací na lyžování je rozhodně veliký – najdete zde všechny destinace:

 

LAST MINUTE - LYŽOVÁNÍ V ZIMNÍ SEZÓNĚ 2016/2017

LYŽOVÁNÍ S VLASTNÍ DOPRAVOU        

LYŽOVÁNÍ S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU       

 

A samozřejmostí jsou i AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY za lyžováním (tj. pobyty s dopravou z ČR).

 

Příjemné lyžování a hodně zábavy. 

Užívejte si lyžování a krásného sněhu během nadcházející lyžařské sezony 2016/2017.

Vaše 123zajezdy.cz