Nabídky zájezdů FIRST MINUTE jsou stále dostupné

Aktuality
FIRST MINUTE nabídky nekončí

FIRST MINUTE nabídky nekončí

1.3.2017

Stále jsou v prodeji FIST MINUTE nabídky zájezdů.

Můžete tak využít zvýhodněných cen pro nákup vaší dovolené. Ty má většina cestovních kanceláří nastaveny do 31.3.2017, takže je nejvyšší čas této nabídky využít, obvzlášť cestujete-li na dovolenou s velkou rodinou (např. 2 děti, nebo více rodin cestujících společně) Máte tak k dispozici větší výběr různých typů pokojů, případně můžete využít ještě zvýhodněných dětských cen.

Samozřejmě pokud nemůžete nakoupit dovolenou s takovým předstihem, nezoufejte. V rámci last-minute nabídek zájezdů bude jistě také z čeho vybírat. 

Nabídka first moment zájezdů

V rámci first-minute nabídek si vybírat ze široké nabídky zájezdů s leteckou dopravou k moři, nebo můžete využít i zoblíbených autobusových zájezdů k moři. Pro letošní hlavní letní turistickou sezónu zůstávají atraktivní stejné cílové destinace. Můžete tak autobusem procestovat Itálii, Chorvatsko, Francii, Černou Horu a některé z oblastí Řecka. Leteckou dopravou pak kromě výše zmíněných zemí i další destinace v okolí Středozemního moře, jako je Turecko, Kypr, Malta, Egypt, Tunisko, Maroko, Albánie. Určitou obnovenou novinkou jsou Spojené arabské emiráty a Omán. Pokud chcete letět trošku dál tak to budou asi španělšké Kanárské ostrovy nebo pro ty z vás, co chtějí trošku exotiky Kapverdské ostrovy.

Obdobně jako v minulém roce bude zřejmě největším lákadlem nabídka leteckých zájezdů do Bulharska, kde zájezdy vycházejí cstále enově velice příznivě. Nicméně vždy upozorňujeme, že dovolená není jen o ceně zájezdu. Je nutné si při plánování dovolené ovědomit co v konečném důsledku za své peníze získáváte. Zřejmě nikoho moc nepotěší levná dovolená u moře s programem all inclusive, když vyberete hotel, který je např. 1km od pobřeží. Proto vždy radíme - dobře si promyslet svůj výběr a nerozhodovat se jen podle ceny.

Ti z vás, kteří nejsou zastánci plážové dovolené. mohou také využít výhodnější nabídky slev na první moment na poznávací zájezdy nebo pobyty na horách či ve vnitrozemí. Každý z nás má jiné preference, proto nikdy neplatí, že pro někoho "výborná, úchvatná, skvělá, jedinečná dovolená" bude takto stejně vnímána i dalšími lidmi. Každá destinace, místo, ubytování je jiné, přináší jiné uspokojení požadavků a je jen na vás, jestli si toto místo vyberete. Proto vždy vybírejte s rozvahou.

A pokud si nebudete jisti s výběrem, rádi vám pomůžeme....

Vaše 123ZAJEZDY