Dovolená u moře v době velikonočních svátků 2017

Aktuality
Velikonoce u moře

Velikonoce u moře

5.3.2017

Trávit dovolenou u moře v době velikonočních svátků? Proč ne!

Letošní velikonoční svátky nebízejí svým novým státním svátkem v pátek 14.4.2017 možnost využití většího počtu volných dní než tomu bylo doposud. Máte tak k dispozici jak Velký pátek (14.4.2017), sobotu, neděli a Velikonoční pondělí (17.4.2017), tj. 4 dny v kuse. Takže výhoda pro vás, vyčerpáte méně dnů dovolené a můžete si je ušetřit na někdy jindy.

A kam můžete vyrazit přes velikonoční svátky? Vyrazte k moři.

Velikonoce u mořeOhřejete se, načerpáte sluníčko, trošku se opálíte, ale hlavně zrelaxujete, naberete nové sily a s dalším elánem budete všechno zvládat lépe. V nabídkce je mnoho nabídek na leteckou dovolenou u moře, můžete vyrazit do Egypta, Španělska, Řecka, Kypr, Maltu. V nabídce jsou i další destinace v okolí Středozemního moře, případně i nabídky do vzdálenějších míst. Samozřejmě vždy bude záležet, kolik dnů volna této dovolené chcete věnovat.

Nebo můžete vyrazit do evropských metropolí či do některých lázní. Proč ne!

Nebo můžete vyrazit do některé z evropských metropolí a využít velikonoční svátky jako prodloužený eurovíkend. V tomto jarním období jsou přímo ideální podmínky na poznávání měst, návštěvy historických budov a prosté užívání si výletů za historií Evropy.

Nebo vyrazte do lázní, ubytujte se v hotelu s wellness službami a relaxujte na prodlouženém wellness víkendu. Většina nabídek zahrnuje i různé wellness balíčky, masáže, koupele a další služby, takže se můžete v klidu nechat rozmazlovat.

Ale hlavně si svátky užijte, ať máte hromadu zážitků a odpočiňte si.