Zimní dovolená u blízkých moří v zimní sezóně 2017-2018

Aktuality
I v zimních měsících můžete letět k moři ...

I v zimních měsících můžete letět k moři ...

10.8.2017

I v zimě se dá naplánovat klidná a pohodová dovolená u moře...

Využijte možností, které vám nabízejí destinace nacházející se v přijatelné vzdálenosti doletu z České Republiky a umožňující krásné koupání a poznávání. Zapomeňte na věčný pracovní shon a proměňte pochmurné chladné dny v příjemné chvíle strávané na mořských plážích.

Dovolená na Kanárských ostrovechJistotou budou určitě oblíbené a vyhledávané destinace jako jsou španělské KANÁRSKÉ OSTROVY a EGYPT. V obou destinacích naleznete kvalitní hotely s perfektními službami. Kanárské ostrovy se svou rozmanitostí přírody přímo vybízí k cestování a Rudé moře s bohatým podmořským životem vás jistě ohromí nádherným šnorchlováním či potápěním. Určitou novinkou je i zimní dovolená v TUNISKU, které v tomto období okouzlí zejména svými historickými a přírodními rozmanitostmi.

Z KANÁRSKÝCH OSTROVŮ jsou nejčastěji navštěvovanými ostrovy TENERIFE a GRAN CANARIA, nicméně i další z ostrovů jako FUERTEVENTURA, LANZAROTE či LA PALMA mají návštěvníkům co nabídnout.

Naše oblíbené TENERIFE vám nabídne nespočet různých pláží, včetná překrásných sopečných černých pláží. Najdete zde na ostrově i nejvyšší horu Španělska El Teide, jejíž vrcholek je celoročně pokryt sněhem. Můžete navštívit překrásné sopečné planiny plné nejrůznějších kvetoucích rostlin, či krásné borovicové háje. K tomu si přidejte množství nejrůznějších zábavních parků jako je Loro Park, Siam Park, Jungle Park a zjistíte, že se během svého pobytu určitě nudit nebudete.

GRAN CANARIA je nejnavštěvovanějším z Kanárských ostrovů. Naleznete zde vše, co byste od dovolené očekávali - jak turisticky vybavená letoviska, tak i divokou krásu přírody ve vnitrozemí ostrova.

Ostrov LA PALMA je někdy přezdíván jako "zelený ostrov" a to díky zeleným horám ve vnitrozemí ostrova. Ostrov je vyhledáván turisty nejen kvůli krásnému a přívětivému počasí, ale také kvůli výletům do téměř exotické krajiny. Ostrov patří k největším ze skupiny malých Kanárských ostrovů a naleznete zde přibližně 43 pláží.

LANZAROTE je díky svému sopečnému původu jedinečný ostrov. Samozřejmě, že zde naleznete překrásné pláže - přibližně 90 překrásných a jedinečných pláží. Nicméně pro vás bude tento ostrov nezapomenutelným zážitkem díky přívětivosti místních obyvatel a tak trochu pomalu plynoucímu času.

Jestliže chcete nekonečné zlatavé a bílé pláže, vyražte na FUERTEVENTURU. Ostrov s blankytným mořem a slunečným počasím přiláká každoročně mnoho turistů. K tomu můžete obdivovat místní vesničky, všudypřítomné větrné mlýny a také místní chráněné přírodní rezervace. Nebo můžete navštívit oblíbený Oasis Park, který jistě potěší i dětské návštěvníky.

Novinkou pro tuto sezonu je TUNISKO, které nabízí i v zimním období dlouhé písečné pláže. V tomto zimním období je pak relax doplňován především poznáváním místní krajiny, pouštních oblastí, které můžete projet na velbloudovi nebo objevit oázu v poušti.  A neodmyslitelným lákadlem je i množství historických památek či orientem provoněných tržnic.

EGYPT zase nabízí nekonečné pláže na břehu Rudého moře, které je plné podmořského života a nabízí tak ideální podmínky pro šnorchlování a potápění.

HURGHADA nabízí dlouhé písčité pláže, luxusní restaurace i malé arabské kavárny. Samozřejmě také možnosti potápění v průzračném moři, včetně nejrůznějších vodních sportů. V tomto období se vyplatí i cestovat za egyptskými památkami, které určitě stojí za shlédnutí.

Jižněji položené středisko MARSA ALAM není tak turisticky vytížené jako HURGHADA, nabízí však kvalitní hotelové resorty přímo na břehu krásných průzračných pláží s přímou možností potápění.  A pokud vás potápění, šnorchlování, plavání v průzračném moři, čachtání a koupání omrzí, pak můžete využít některý z hojně nabízených výletů za starověkými památkami z dob faraónů.

Prostě - stačí si jen vybrat...

A nezapomeňte objednat dovolenou včas, zejména v případě destinace Kanárských ostrovů se to vyplatí....