Dovolená Advent v Norimberku cena od 990 Kč

Advent v Norimberku, Německo, 9.12.2017, Bez stravy
Advent v Norimberku
LM
Termín:
9.12. – 9.12.2017
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:120033849
990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Norimberk je město v německém Bavorsku vzdálené cca 130 km od českých hranic. Městu Norimberk dominuje hrad, ve kterém sídlili císaři Svaté říše římské. Norimberk je také známý svými každoročními vánočními trhy Christkindlmarkt, které patří k největším a nejhezčím v celém Německu. Město Norimberk je proslaveno také výrobou známých perníčků, které se zde pečou již od 13. století.
Program
1. den: Odjezd v ranních hodinách (HK 5:00, PCE 5:30, Praha 7:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd do Norimberku, prohlídka centra města, které si dodnes zachovalo středověký ráz, dům A. Dürera, císařský hrad Kaiserburg... Návštěva adventních trhů Christkindlmarkt – patří k největším a nejproslulejším v celém Německu, možnost nákupu známého norimberského perníku a lahodného punče. Poté přejezd do neméně půvabného Regensburku, středověkého města nacházejícího se na břehu Dunaje. Prohlídka centra města, dominantní katedrála sv. Petra, brána Porta Praetoria, Kamenný most, který je nejstarším v Evropě a křivolaké uličky se spoustou adventních trhů, jimž dominuje tradiční Neupfarrplatz. Nejkrásnější adventní trhy najdete v areálu knížecího zámku Thurnů a Taxisů, původně kláštera, přestavěného během 19. Století a dodnes obývaného. Individuální volno k návštěvě adventních trhů. Odjezd do ČR přibližně v 18:30 hod.
Cena zahrnuje
dopravu klim. busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.
Slevy
při nástupu na trase Praha – Plzeň -150 Kč/os.
Příplatky
komplexní cestovní pojištění vč. storna 35
Nastupni_mista
Trasa F - Praha, Hradec Králové, Pardubice, Holice, Chrudim, Vysoké Mýto,
Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), Břeclav, SK – Bratislava
Trasa R - Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Holice
(+100) nebo Chrudim (+100), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (dálnice),
Praha
Trasa Q - Trutnov (+ 180) , Hostinné (+200), Dvůr Králové nad Labem
(+180), Hořice (+150), Úpice (+180), Červený Kostelec (+180), Náchod
(+200), Jaroměř (+150)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Datour s.r.o., IČ 26002311. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Datour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK