Dovolená Adventní Krakow a solný důl Wieliczka cena od 899 Kč

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka, Polsko, 25.11.2017, Bez stravy

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka
Termín:
25.11. – 25.11.2017
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:122157812
899 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Zájezd zahrnuje
* dopravu autobusem, * služby průvodce, , ODJEZDOVÁ MÍSTA: Kostelec nad Orlicí – Týniště nad Orlicí - Hradec Králové – Pardubice – Chrudim NEBO Holice – Vysoké Mýto – Ústí nad Orlicí – Česká Třebová – Moravská Třebová - Olomouc.
Zájezd nezahrnuje
* vstupné, * komplexní cestovní pojištění 30 Kč/dospělá osoba/den, 25 Kč/dítě do 12 let/den
Program
Den 1
Odjezd v nočních až časných ranních hodinách. Ráno příjezd do Wieliczky - nejstarší solný důl v provozu v Evropě, světový unikát UNESCO. Prohlídka dolu, jeho chodeb, kaplí a velkých zdobených sálů vytesaných v soli (cca 50 PLN).
Přejezd do Krakowa - nejpamátnější místo v dějinách polského národa, do konce 16. století sídelní a korunovační město zapsané v listině světového kulturního dědictví UNESCO.
Hrad Wawel - královské komnaty (cca 21 PLN), státní pokoje (cca 16 PLN), pokladnice a zbrojnice (cca 16 PLN), katedrála (zdarma, Zikmundův zvon, hrobky a muzeum cca 12 PLN), Dáma s hranostajem od Leonarda da Vinciho (cca 10 PLN).
Návštěva jednotlivých částí na hradu Wawel je individuální. Počet vstupenek je limitován. V případě, že chcete mít vstupné zajištěné dopředu, informujte se na adrese day.bot@wawel.org.pl (www.wawel.krakow.pl).
Hlavní náměstí, Sukiennice, měšťanské domy, univerzitní čtvrť. Adventní trhy na hlavním náměstí. Odjezd v podvečer. Návrat do ČR v nočních až časných ranních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s., IČ 06293514. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Kalousek CK) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK