Dovolená - Adventní Krakow a solný důl Wieliczka - cena od 0 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
Adventní Krakow a solný důl Wieliczka - Polsko

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Zájezd zahrnuje
* dopravu autobusem, * služby průvodce, , ODJEZDOVÁ MÍSTA: Kostelec nad Orlicí – Týniště nad Orlicí - Hradec Králové – Pardubice – Chrudim NEBO Holice – Vysoké Mýto – Ústí nad Orlicí – Česká Třebová – Moravská Třebová - Olomouc.
Zájezd nezahrnuje
* vstupné, * komplexní cestovní pojištění 30 Kč/dospělá osoba/den, 25 Kč/dítě do 12 let/den
Program
Den 1
Odjezd v nočních až časných ranních hodinách. Ráno příjezd do Wieliczky - nejstarší solný důl v provozu v Evropě, světový unikát UNESCO. Prohlídka dolu, jeho chodeb, kaplí a velkých zdobených sálů vytesaných v soli (cca 50 PLN).
Přejezd do Krakowa - nejpamátnější místo v dějinách polského národa, do konce 16. století sídelní a korunovační město zapsané v listině světového kulturního dědictví UNESCO.
Hrad Wawel - královské komnaty (cca 21 PLN), státní pokoje (cca 16 PLN), pokladnice a zbrojnice (cca 16 PLN), katedrála (zdarma, Zikmundův zvon, hrobky a muzeum cca 12 PLN), Dáma s hranostajem od Leonarda da Vinciho (cca 10 PLN).
Návštěva jednotlivých částí na hradu Wawel je individuální. Počet vstupenek je limitován. V případě, že chcete mít vstupné zajištěné dopředu, informujte se na adrese day.bot@wawel.org.pl (www.wawel.krakow.pl).
Hlavní náměstí, Sukiennice, měšťanské domy, univerzitní čtvrť. Adventní trhy na hlavním náměstí. Odjezd v podvečer. Návrat do ČR v nočních až časných ranních hodinách.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.