Dovolená - APARTMÁNY BEŠEŇOVÁ - cena od 527 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
Apartmány Bešeňová - Tomáš - Slovensko

Apartmány Bešeňová - Tomáš

Apartmány Bešeňová - Tomáš
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: APARTMÁNY BEŠEŇOVÁ
Poloha
rodinný dům se dvěma samostatnými apartmány se nachází v turisticky přitažlivé oblasti Slovenska v obci Liptovský Michal, cca 800 m od Bešeňové, kde se nachází termální koupaliště Gino Paradise s celoročním provozem. Zdejší termální voda působí blahodárně především na pohybové ústrojí, urologické problémy a má i příznivé kosmetické účinky.
Vybavení
2 apartmány se samostatnými vchody a samostatným měřením spotřeby el. energie. Parkování ve dvoře. Grilování a posezení, stolní tenis.
Lyžování
10 km - Malino Brdo (4 vleky, kabinková lanovka), 26 km - Jasná pod Chopkom (sjezdovky všech kategorií, nejdelší vleky 1.720 m, kvalitní běžecké trati).
Koupání
termální koupaliště Gino Paradise (15 bazénů) - 2 km, termální koupaliště Tatralandia - 16 km, Aqua Vital Park Lúčky 5 km, vodní nádrž Liptovská Mara - 7 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 13.4.-18.4.17 4 noci, v období 7.1.-1.4.17 a 30.6.-1.7.17 3 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Elektrická energie se hradí na místě, dle spotřeby. Nekuřácký objekt. Možný pobyt se psy za poplatek.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.