Dovolená - Blue Sky Beach Resort - cena od 0 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
Blue Sky Beach Resort - Srí Lanka - Unawatuna

Blue Sky Beach Resort starstarstar

Blue Sky Beach Resort
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis
Blue Sky Beach Resort je nově postavený resort přímo v srdci krásné dlouhé pláže Unawatuna Mihiripenna na ostrově Srí Lanka.
Ubytování
Pokoje v hotelu Blue Sky Beach Resort mají vlastní terasu, ze které uvidíte kokosové palmy a okouzlující barvy oceánu. K dispozici Vám je klimatizace, telefon, Wi-Fi připojení zdarma a také horká či studená voda. V pokoji máte vlastní koupelnu s WC.
Poloha
Hotel je situovaný poblíž pláže Unawatuna, která nabízí návštěvníkům soukromí a relaxaci. Má příhodnou polohu na pláž Mihiripenna.
Vzdálenosti
Navštívit můžete například historické město Galle, které se nachází pouhých 6 km od hotelu.
Vybavení a služby
Denní úklidová služba, služby praní prádla, úschovna zavazadel, parkování.
Tip
Optimální poměr kvalita – cena. Hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží Srí lanky Unawatuna.
Další informace
Na vyžádání Vám zajistíme: - pobyt na libovolný počet dnů – typ pokoje (jednolůžkový nebo více lůžkové), které nejsou uvedeny v ceníku. - přistýlku pro dítě – transfery – cestovní pojištění – parkování na letišti Ceny uvedené v ceníku jsou orientační a mohou se změnit v případě, že bude příslušná knihovací třída v letecké přepravě již obsazena. Údaje o produktech uvedené na těchto stránkách byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. Kubík Travel si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných chyb v ceníku.
Stravování
Snídaně
Vychutnat si své jídlo můžete v prostředí restaurace nebo zůstat na pokoji a využít snídaně na pokoji. Svůj oblíbený drink si můžete dát v baru.
Doprava
Letecky z Prahy
Cena zahrnuje
Letenku Praha-Colombo-Praha včetně letištních tax v turistické třídě, ubytování v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji, transfer letiště-hotel-letiště
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.