Dovolená Cyklostezkou údolím Bečvy cena od 260 Kč

Cyklostezkou údolím Bečvy, Česká republika, 29.9.2017, Snídaně

Cyklostezkou údolím Bečvy

Cyklostezkou údolím Bečvy
Termín:
29.9. – 1.10.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:111927512
260 Kč (-0 %)
Popis
Začínat budete na Soláni a na Pustevnách.
Za doktorem Martinem do Velkých Karlovic.
Čeká vás příjemná jízda pestrou krajinou. Vždyť část cyklostezky je vedena po nově vybudovaných úsecích s vyloučením motorové dopravy. Menší část trasy je vedena po málo frekventovaných místních komunikacích a zpevněných lesních a polních cestách a skutečné minimum trasy zatím musíte absolvovat po silnicích. Co můžete cestou vidět? Krásnou přírodu Beskyd, valašské dřevěnice roztroušené po obcích a městečkách regionu nebo soustředěné v rožnovském skanzenu.
Ubytování
penzion Valašské Meziříčí.
Program
1. den: odjezd v ranních hodinách, přesun na Moravu. VSETÍNSKÁ BEČVA – můžete se těšit na krásnou přírodu Hornovsacka. Cyklotrasa Soláň 863 m – Velké Karlovice – Karolínka – Nový Hrozenkov – Vsetín (možnost ukončení trasy, celkem 45 km) – Valašské Meziříčí 284 m, celkem 65 km. SOLÁŇ – vrch umělců je od pradávna považován za jedno z nejkrásnějších míst v Beskydech. Panoramatické výhledy na Beskydy. VELKÉ KARLOVICE – po stopách doktora Martina. Karlovské fojtství je národní kulturní památkou, národopisné muzeum. Pozoruhodný dřevěný barokní kostel. KAROLÍNKA – soubor roubených staveb, sklárna. NOVÝ HROZENKOV – památky lidové architektury. HUSLENKY – malebná obec.
2. den: ROŽNOVSKÁ BEČVA – část cyklostezky patří k vůbec nejmodernějším u nás a provede vás kromě jiného i významným valašským městem Rožnovem. Cyklotrasa Pustevny 1020 m – Horní Bečva 545 m – Rožnov pod Radhoštěm (možnost ukončení trasy, celkem 30 km) – Zubří – Zašová – Valašské Meziříčí 284 m, celkem 45 km. PUSTEVNY – nejnavštěvovanější místo v Beskydech. Dřevěné stavby Dušana Jurkoviče jsou národní kulturní památkou. Možnost vycházky přes vyhlídku Cyrilku k soše pohanského boha Radegasta, případně až na vrchol Radhoště. Panoramatické výhledy. RADHOŠŤ 1129 m – posvátná hora. Kaple a sousoší Cyrila a Metoděje, turistická chata. Panoramatické výhledy. HORNÍ BEČVA – rozlehlá horská obec. ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Valašské muzeum v přírodě je národní kulturní památkou. Přes 100 památkových objektů je soustředěno ve čtyřech areálech. Návštěvníkům jsou k dispozici pivní lázně. VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – historické centrum je památkovou zónou.
3. den: BEČVA – trasa vás z valašských kopců úzkou Moravskou bránou dovede až do hanáckých rovin. Cyklotrasa Valašské Meziříčí 284 m – Teplice nad Bečvou – Týn nad Bečvou – Lipník nad Bečvou – Přerov (možnost ukončení trasy, celkem 55 km) – Troubky – soutok Bečvy s Moravou – Tovačov 195 m, celkem 70 km. TEPLICE N. B. - jedny z nejkrásnějších moravských lázní, aragonitové jeskyně. HELFŠTÝN – rozsáhlý hrad, expozice historické mincovny a uměleckého kovářství. TROUBKY – obec na soutoku Bečvy a Moravy. TOVAČOV – renesanční zámek s proslulou Spanilou věží. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.
Stravování
snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 260,- Kč.
Slevy
I.
a) DĚTSKÁ - slevu ve výši 10% ze základní ceny, nejvýše 1 000,- Kč, poskytujeme dětem do 15 let. V případě, že i obchodní partner (například ubytovatel) poskytne slevu, může CK přiznat slevu vyšší.
b) DĚTSKÁ - slevu ve výši 30% ze základní ceny poskytujeme dětem a juniorům do 21 let při účasti dvou dospělých osob.
c) SPHERE CARD - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme držitelům věrnostní karty Sphere card. Je nutné předložit kartu nebo zaslat její fotokopii.
d) KČT - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme členům Klubu českých turistů. Je nutné předložit kartu Členský průkaz nebo zaslat její fotokopii.
e) STUDENTSKÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme juniorům do 21 let, studentům do 26 let po předložení průkazu.
f) VĚRNOSTNÍ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme klientům, kteří se v období 2013 - 2016 zúčastnili alespoň tří vícedenních zájezdů s naší cestovní kanceláří. Tato zlevněná cena je uvedena za cenou základní (za lomítkem) Klienti, kteří uplatňují nárok na tuto slevu, musí ve smlouvě o zájezdu uvést název (nebo alespoň cílovou zemi) a rok nejméně tří zájezdů, kterých se zúčastnili v posledních čtyřech letech. Sleva se neposkytuje spolucestujícím nebo rodinným příslušníkům, kteří na ni nemají nárok.
g) SOKOLSKÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme členům České obce sokolské. Je nutné předložit členský průkaz nebo zaslat jeho fotokopii.
h) SKUPINOVÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme skupinám nad 6 osob.
i) SENIORSKÁ - slevu ve výši 2% ze základní ceny poskytujeme seniorům nad 60 let.
OZP - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme pojištěncům oborové zdravotní pojišťovny. Je nutné předložit kartu pojištěnce nebo zaslat její fotokopii.
Jednotlivé slevy nelze slučovat. Je nutné využít tu, která je pro klienta výhodnější. Slevy se nepočítají z doplatků - například z pojištění nebo stravování.
II.
Slevu 100,- Kč poskytujeme za včasný nákup, tj. při podání smlouvy o zájezdu s dodržením termínu splatnosti zálohy a doplatku (dle Všeobecných podmínek cestovní kanceláře) více než 3 měsíce před jeho konáním u zájezdů s cenou vyšší než 4 000,- Kč.
Tuto slevu lze sloučit s případnou slevou v bodě I.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Hoška Tour - Lubomír Hoška, IČ 43518621. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Hoška Tour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK