Dovolená Energy cena od 420 Kč

Energy, Slovensko, Jižní Slovensko, Podhájska, 24.3.2017, Snídaně
Energy
Termín:
24.3. – 26.3.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:111119056
420 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
PENZION ENERGY  II – stojí v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště PODHAJSKA. Nachází se cca 200 m od penzionu Energy I. V suterénu objektu je k dispozici vinárna (restaurace). V přízemí je dále 5 bezbariérových pokojů a v každém ze dvou pater 5 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. V každém pokoji je dále přistýlka, soc. zařízení, koupelna (sprcha), TV, rádio a balkón. Apartmány jsou dvoulůžkové s dvěma přistýlkami, obývacím pokojem, soc. zařízením, koupelnou (vana), TV, rádiem a lednicí.   Přímo v objektu se dále nachází sedací termální bazén se stejnou termální vodou jako na koupališti. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKA = mrtvé moře ve středu Evropy - má nejvíce mineralizovanou vodu ze všech termálních koupališť na SLOVENSKU. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKA je koupaliště s celoročním provozem. Léčivě působí na lidi s nemocemi dýchacích cest a nemocemi průdušek. Ve vodě se nachází líthium,které napomáhá léčbě dny, dále jodidy,které stimulují štítnou žľázu.Ve vodě jsou sloučeniny vápníku, keré působí na doléčení zlomenin a dále bromidy, které zmírňují bolestivé stavy.Termální voda světového unikátu velmi dobře působí na lidi trpící revmatismem,cévními i kloubními nemocemi a chronickými bolestmi zad. Ve vodě jsou zastoupeny sírany,které pomáhají léčit ekzémy (např.lupénku). TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKA disponuje 2 plaveckými bazény, 2 rekeračnímu bazény, dětským bazénem a tobogánem. V areálu koupaliště je velké množství občerstvení, možnost masáží,kosmetiky,fitness,kadeřnictví. Od dubna 2012 je nově vybudované WELLNESS CENTRUM PODHAJSKÁ, které je umístěné uvnitř areálu termálních lázní. Wellness centrum nabízí celou řadu speciálních vodních atrakcí, které nenajdete nikde na Slovensku. Najdete zde centrální termální vodní bazén, divoukou řeku, vodopády, oddychovou botanickou zahradu, saunu, vitální svět s ledovým deštěm, bruozdalištěm s různě teplou vodou. Dále jsou zde TURECK0 LÁZNĚ, a mnoho dalších atrakcí.
Cena zahrnuje
ubytování na 1 noc pro 1 osobu s uvedeným stravováním.
Cena nezahrnuje
vstup do termálního bazénu v Energy I je 15 EUR/7 dní/osoba, 5 EUR/den/os, 2,50 EUR/hodina/os., oběd 4,40 EUR/os., příplatek 1/1 pokoj 10 EUR/noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je BOHEMIAN FANTASY spol. s r.o., IČ 41187571. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Bohemian Fantasy) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK