Dovolená Estrelica 55+ cena od 17990 Kč

Estrelica 55+, Portugalsko, Madeira, 2.10.2017, Polopenze
Estrelica 55+
Termín:
2.10. – 9.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:109971580
17 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ESTRELICIA 55+
Poloha
Moderní budova hotelu Estrelícia, která prošla v roce 2013 kompletní rekonstrukcí, tvoří komplex se dvěma sousedními budovami. Nachází se v kopci na promenádě vedoucí do centra Funchalu, které je vzdáleno cca 2km. Hotel zdarma nabízí několikrát denně přepravu do Funchalu hotelovým minibusem. Hotel vlastní certifikát Green Globe.
Sport a zábava
Možnost využití tenisového kurtu, stolního tenisu, venkovního vyhřívaného sladkovodního bazénu, posilovny a sauny.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha, letištní taxy * transfery z/na letiště * 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí bez nápojů * služby česky hovořícího delegáta
Cena nezahrnuje
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * fakultativní služby
Vybavení hotelu
Hostům je k dispozici restaurace, bar, 1 venkovní vyhřívaný sladkovodní bazén, 1 vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi, fitness centrum, sauna, kadeřník, minimarket, dětské hřiště, šipky, billiárd nebo ping pong, parking. Animační programy. Hosté mohou využívat služeb sousedních hotelů Mimosa a Buganvília. Hotel nabízí za poplatek hlídání dětí a internet.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC s vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, kabelovou TV, trezorem (za poplatek). Pokoje s balkonem za příplatek.
Stravování
Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Snail Travel) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK