Dovolená H Top Summer Sun (ex.Sant Jordi) cena od 13181 Kč

H Top Summer Sun (ex.Sant Jordi), Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Brava, Santa Susanna, 12.5.2017, Snídaně
H Top Summer Sun (ex.Sant Jordi)
Termín:
12.5. – 19.5.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Krakow)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:109648005
13 181 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

200 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: H.TOP Summer Sun
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Hotel má 163 pokojů. Všechny pokoje mají balkon, plně vybavenou koupelnu, telefon, TV, topení a klimatizaci, jakož i trezor k pronájmu.

Poloha

H.TOP Summer Sun (ex Sant Jordi hotel) se nachází na promenádě, jen pár kroků od pláže, v uvolněném letovisku Santa Susanna, jen 10 km od města Lloret de Mar. Tento příjemný, 3-hvězdičkový hotel je situován v klidné oblasti v blízkosti zařízení na procvičení golfu a mini golfu, extrémních sportů a motokár. Hosté mají možnost navštívit vodní park nebo si užít večerní představení.

Služby hotelu

Recepce s internetovými službami, Wi-Fi (pouze v prostorách recepce), veřejné telefonní a faxové služby, možnost rezervace výletů, půjčovna aut, výtahy, vytápění a klimatizace ve veřejných prostorách, trezor k pronájmu, úschovna zavazadel, bazén pro dospělé a děti, stolní hry, automaty, herna pro děti, koordinované dětské aktivity včetně řemesel, vodní diskotéka, bláznivé hry, pirátský večer, pyžamové snídaně atd.

Stravování

Možnost stravování: snídaně, polopenze, plná penze, all inclusive.

Snídaně, bufet, restaurace, denně: 8: 00-10: 00.

Oběd, bufet, restaurace, denně: 13: 00-14: 30.

Večeře formou bufetu, Restaurace, denně: 19: 00-21: 00.

zmrzlina; pizza; Lehká jídla; Občerstvení, Bar denně: 12: 00-19: 00.

Odpolední čaj, cukrárna, Bar denně: 16: 30-17: 30.

Nápoje: Místní alkoholické nápoje, červené víno; bílé víno; lihoviny; džusy; likéry; čepované pivo; koktejly, Bar denně: 12: 00-00: 00.

Nealkoholické nápoje; minerální voda; čaj; káva, Bar denně: 09: 00-00: 00.

Hotel Sant Jordi má příjemnou restauraci, která podává jídla formou mezinárodního bufetu.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo, místní taxa 0,45-2,50 € / osoba / noc (podle kategorie hotelu)

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Solartour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK