Dovolená Hájenka Blatky cena od 382 Kč

Hájenka Blatky, Česká republika, Českomoravská vrchovina, 2.4.2017, Bez stravy
Hájenka Blatky
Termín:
2.4. – 4.4.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:106807866
382 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
hájenka leží na samotě mezi obcemi Kadov (3,5 km) a Herálec (7 km), v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v nadmořské výšce 670 m a je obklopena lesy. Pobyt je vhodný pro strávení klidné dovolené, spojené s turistikou, cykloturistikou, v létě pak sběrem hub, koupáním i lezeckým sportem, v zimním období je v bezprostřední blízkosti celá řada běžeckých tratí. Pobyt je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro menší skupiny (do 18 osob).
Vybavení
hájenka je rozdělena v přízemí na 2 samostatná apartmá, každé s vlastním vchodem. V každém apartmá je vybavená kuchyně (kuchyňská linka, dvouplotýnkový vařič, chladnička, rychlovarná konvice, základní nádobí) vč. jídelního koutu a funkčních kachlových kamen, 4-lůžkový pokoj a hygienické zařízení. Pro větší skupiny je možnost zajistit i ubytování v podkroví, kde jsou po příkrých schodech přístupné 2 velké místnosti, z nichž v každé je 5 lůžek. Součástí podkroví je i WC. Celý objekt je vytápěn elektrickými přímotopy. Celková kapacita objektu je 18 lůžek. Možnost parkování u objektu (v zimním období nutnost sněhových řetězů). Ubytování v přízemí je vhodné i pro vozíčkáře (s doprovodem)
Lyžování
v bezprostřední blízkosti je řada udržovaných běžeckých tratí. Nejbližší sjezdovky Nové Město na Moravě - 12 km, sjezdovka na Harusově kopci (délka 550 m) s dvousedačkovou lanovkou a dětským vlekem, nočním osvětlením a umělým zasněžováním.
Koupání
rybníky Milovy a Medlov (6 km lesem pěšky nebo na kole, 9 km autem po silnici).
Poznámky
Stravování: vlastní vaření. možnost dokoupení cestovního pojištění. minimální délka pobytu 2 noci; špatné spojení veřejnými dopravními prostředky. při ubytování v podkroví je třeba vlastní spací pytel. možný pobyt se psy ; vratná kauce 2.000,- Kč/apartmá.
Speciální nabídka
1 dítě do 5,99 let bez nároku na služby v apartmá zdarma. Využijte slevy při pobytu na 7 nocí: v období 1.10.-27.12.16 a 3.1.-21.12.17, kdy platí sleva 7=6.
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
Ubytování:, PŘÍZEMÍ: část A: 4-lůžkové apartmá a část B: 4-lůžkové apartmá., PODKROVÍ: dva 5-lůžkové pokoje (pokoje v podkroví nelze pronajmout samostatně, ale jen společně s některou částí v přízemí)
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Tipatour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK