Dovolená - Hotel Grand Beach (Program Senior plus 55 dotované pobyty) - cena od 0 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel Grand Beach (Program Senior plus 55 dotované pobyty) - Řecko - Řecko ostrovy - Thassos - Limenaria

Hotel Grand Beach (Program Senior plus 55 dotované pobyty)

Hotel Grand Beach (Program Senior plus 55 dotované pobyty)
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Poloha
Hotel Grand Beach je atraktivní především příznivou polohou pouhých cca 50 metrů od pláže s pozvolným vstupem do moře, jejíž povrch tvoří světlý písek a menší oblázky, zde jsou v případě konzumace v baru lehátka a slunečníky zdarma, jinak za poplatek. Pro větší pohodlí doporučujeme obuv do vody. Ubytování je vhodné pro klienty vyhledávající klid. Pokud se ale rozhodnete vyrazit za zábavou do městečka Limenaria plného taveren, barů, restaurací a obchůdků, zabere vám to pouhých cca 15 minut chůze podél dlouhé pláže. Ve vzdálenosti cca 1 km od hotelu se nachází další známá pláž – Trypiti – se světlým pískem a oblázky.
Vybavení
Hotel je vybaven menší halou s recepcí, restaurací s venkovní terasou, hotelovým barem, barem u pláže, místností s TV-SAT a Wi-Fi připojením (zdarma).
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou orientovány směrem na moře a situovány v přízemí hotelové budovy se vstupní terasou. Disponují vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), TV, trezorem (možno za poplatek cca 10 EUR/týden), uzamykatelným kuchyňským koutem (možno za poplatek cca 5 EUR/den), mini ledničkou, telefonem, klimatizací (zdarma) a terasou.
Sport a zábava
Zábavní možnosti a noční život v nedalekém městečku Limenaria a cca 5 km vzdáleném letovisku Potos. Nabídka fakultativních výletů. V Limenarii je půjčovna automobilů, motocyklů a kol.

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.