Dovolená Kemp Cesenatico - karavany cena od 4900 Kč

Kemp Cesenatico - karavany, Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico, 20.6.2017, Plná penze
Kemp Cesenatico - karavany
LM
Termín:
20.6. – 29.6.2017
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:109980153
4 900 Kč (-2 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kemp Cesenatico II. - karavany
Ubytování
4-lůžkové karavany s možností 1 přistýlky (5. osoba je ubytována vždy na přistýlce - vsuvka mezi postelemi nebo přistýlka v předsíni), s elektrickým osvětlením a zásuvkami. Karavany naproti jídelně (č. 31-38) jsou přesunuty do klidnější části kempu ve stínu stromů. Vybavení: přikrývky, polštářky, skříň, poličky, věšáky, sklenice, hrníčky, talíře, před karavanem plastový stůl a židle dle počtu ubytovaných. V některých karavanech lze připlatit lednici, popř. lednici a krytou předsíň.
DŮLEŽITÉ! Účastník by měl mít s sebou: prostěradlo, povinně povlečení (jinak viz. příplatky), příbor, utěrku, prostředek na nádobí, sáčky do koše.
Poloha
klidná část kempu, 300 m od letoviska Zadina s trhy, obchůdky, kolotoči a různými atrakcemi pro děti, 2 km od městečka Cesenatico.
Sport a zábava
rozsáhlý městský park s převážně travnatým povrchem, písčitými cestičkami a venkovními posilovacími prostředky, stolní tenis, hřiště na minikopanou, beachvolejbal, basketbal, plážový fotbal, badminton.
Fakultativní výlety
SAN MARINO - nejmenší a nejstarobylejší nezávislý stát na světě, busem cca 1 hod. (ranní/večerní 240 Kč)
ZÁBAVNÍ VODNÍ PARK - ATLANTICA - tobogány, skluzavky, bazény, vzdálenost od kempu cca 20 min. chůze (celodenní 11 EUR, odpolední 8 EUR)
MIRABILANDIA - nepřeberné množství atrakcí, kolotočů, horských drah atd., busem cca 30 min. (21 EUR + 6 EUR doprava)
ITALIA IN MINIATURA - historické památky Itálie v miniaturním provedení, busem cca 30 min. (16 EUR + 5 EUR doprava)
BENÁTKY - busem cca 2 hod. + místní doprava (400 Kč + cca 4 EUR místní doprava)
LODNÍ VÝLET – odpolední (cca 14:00-18:30), nástup na molu na pláži (18 EUR, děti do 10 let 15 EUR).
Po většinu sezóny je na výlety k dispozici český autokar.Nabídka výletů a ceny jsou orientační, ceny platí pro skupiny min. 30 osob. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta, při menším počtu zájemců výlety nejsou zorganizovány.
Nástupní místa
Brno, Břeclav, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek - Místek, Havířov, Hlučín, Hodonín, Hranice na Moravě, Karviná, Kopřivnice, Lipník nad Bečvou, Mikulov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Rožnov pod Radhoštěm, Strážnice, Třinec, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vsetín, Zlín, Vlastní doprava
Poznámka
Cenová kalkulace vlastní dopravy a spojení termínů na dotaz v CK.
Vybavení
recepce, minimarket, společné sociální zařízení (WC, sprchy - vzdálenost cca 50-100 m), v provozu český bufet s výběrem nápojů, nanuků, sladkostí atd. za Kč, možnost zapůjčení slunečníku, varné konvice a ventilátoru. Pro děti k dispozici dětské hřiště se skluzavkami a průlezkami. V sezóně 2016 vybudován skvělý nový bazén/brouzdaliště se skluzavkou, vodotrysky, bublinkami pro děti i dospělé, vzdálený od našich kapacit cca 50 m, vstup ZDARMA. Navíc mohou klienti ZDARMA navštěvovat bazén, který se nachází ve vedlejším kempu Cesenatico I. a využívat služeb turistického vláčku, který denně jezdí okruh z kempu do kempu, navíc v pá + so + ne (dle sezóny) večer až do přístavu.
Pláž a plážový servis
písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálená cca 8 minut chůze.
Strava
3x denně česká strava kempového typu (jednotné jídlo, nápoje u snídaně) - vydává se v jednotném čase u výdejního místa, stravování probíhá v zastřešené jídelně. Strava je jednotná pro celý kemp, nelze zajistit speciální diety (bezlepková, jaterní atd.). Nádobí si umývá každý účastník sám. Pobyt začíná večeří a končí pozdním obědem. Vzhledem k plné penzi není zajištěno skladování potravin v lednicích (platí pro objekty bez lednice). 1x za týden je sanitární den určený k úklidu kuchyně - místo oběda je po snídani podáván těstovinový salát v krabičce.
Program zájezdu
1. den: v pátek odjezd z ČR v odpoledních hodinách
2. den: příjezd do Itálie v ranních hodinách, po 10. hod ubytování
3.- 8. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
9. den: uvolnění a úklid ubytování do 10:00 hod., odjezd z Itálie v odpoledních hodinách
10. den: v neděli příjezd do ČR v dopoledních hodinách
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autokarem, 4x/ 7x ubytování, plnou penzi, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění léčebných výloh a storno poplatků, ložní prádlo, slunečník, varnou konvici, ventilátor, balíček na cestu zpět, úklid.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ing. Josef Kramoliš, IČ 12119440. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Jokratour - Ing. Josef Kramoliš) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK