Dovolená Kemp Tam Tam cena od 6660 Kč

Kemp Tam Tam, Itálie, Palmová riviéra, Abruzzo, Giulianova Lido, 18.7.2017, Bez stravy
Kemp Tam Tam
Termín:
18.7. – 29.7.2017
Změnit termín
Délka:12 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:110715672
6 660 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggo Tam Tam 12 denní
Možnosti výletů
Loreto a ochutnávka těstovin - pondělí - 20 €/dospělá osoba, děti do 10 let 13 €. - Aquapark - úterý - 20 €/dospělá osoba, děti do 1 metru výšky zdarma. - Řím - úterý a čtvrtek - 35 €/dospělá osoba a děti do 10 let 25 €. - Ascoli Piceno a ochutnávka olivového oleje - středa - 15 €/dospělá osoba, děti do 10 let 12 €. - Řím - čtvrtek - 35 €/dospělá osoba, děti do 10 let 17,50 €, dítě do 5 let zdarma. - Výlety lodí - dopolední 9:30 - 12.00 a 18:00 - 20:30 - 25 €/dospělá osoba, děti do 10 let 15 €.
Popis lokality
Giulianova Lido je příjemné letovisko s půvabnou palmovou promenádou podél dlouhé písčité pláže. Za dne je plná rekreantů, cyklistů, in-line bruslařů i rekreačních běžců, kteří ocení na jedné straně azurové moře, proti němuž se tyčí první hřebeny Apenin. Večer se mění v rušné přímořské korzo lemované množstvím restaurací, pizzerií, diskoték, kaváren a obchodů. Zpestřením pro naše turisty bývají tradiční místní trhy.
Popis kapacity
Nedávno zrekonstruované Villaggio Tam Tam je situováno v klidné a tiché části letoviska, obklopené zelení. Pro klienty jsou připraveny taneční večery, animační programy (v sezóně) v italštině/angličtině. Vhodné ubytování pro rodiny s dětmi.
Vybavení residence
- bazén (nutné koupací čepice), jacuzzi, solárium, bar, restaurace, pizzerie, dětské hřiště, víceúčelové hřiště (fotbal, volejbal, basketbal, tenis), herní sál, soukromé parkoviště, prádelna.
Popis ubytování
Mobilhomy jsou vybaveny klimatizací, TV, plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna/wc, fén.
- APARTMÁN TRILO pro 3-5 osob: třípokojový apartmán, 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice se dvěma samostatnými lůžky + jedním lůžkem formou palandy (dítě max.do 10 let), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc, terasa se zahradním nábytkem
Pláž
- cca 0 m
- písečná
Strava
vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)
Cena za osobu zahrnuje
11x ubytování, spotřeba energií, využití bazénu (1.6. - 5.9.2016), plážový servis (1x slunečník + 1 lehátko + 1x křesílko / mobilhome), 1x parkovací místo na hlídaném parkovišti / mobilhome, využití dětského hřiště, animační programy pro děti a dospělé (27.6. - 5.9.2016), deky a polštáře
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění do zahraničí, povlečení 5 EUR / osoba / výměna
Povinné poplatky
vratná kauce 50 EUR / apartmán Pobytová taxa na osobu a na den placená na místě, závěrečný úklid za poplatek: 35 EUR / mobilhome / pobyt
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK TEP TOUR s.r.o., IČ 25004697. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Tep Tour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK