Dovolená - Kontrastní a divoké velkoměsto Bangkok - cena od 19 900 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
Kontrastní i divoké velkoměsto Bangkok - Thajsko - Bangkok

Kontrastní i divoké velkoměsto Bangkok

Kontrastní i divoké velkoměsto Bangkok
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kontrastní a divoké velkoměsto Bangkok
Popis ubytování
Jasmine Grande Residence 5* (nebo podobný hotel stejné kategorie).
Program

1. den: Odlet do Thajska.

2. den - Bangkok: Přílet do Bangkoku a následný individuální transfer do hotelu, kde je možné se ubytovat po 14 hodině (při příletu v ranních/dopoledních hodinách možnost nechat zavazadla na recepci). Individuální volno k poznávání města. Navštívit můžete například Khao San Road či Rambuttri Road s rušným nočním životem, velkým množstvím krámků se suvenýry, občerstvením a bary. Užijte si tradiční thajskou masaž v jednom z mnoha salonů, které najdete v této ulici (1 hodina masáže za cca 150 Kč). Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den - Bangkok: Individuální volno na vlastní prohlídku města. Doporučujeme navštívit Wat Pho (otevřen od 8:30 do 17:00 hodin s přestávkou na oběd od 12:00 - 13:00 hodin), nejstarší a největší chrám v Bangkoku se 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou, vstupné 100 THB (cca 70 Kč). Potom můžete přejet trajektem přes řeku Chao Phraya do Thonburi a prohlédnout si nádherný Wat Arun. Hlavní budova měří skoro 80 metrů. Je to jeden z nejhezčích thajských chrámů, jehož obraz najdete na každé 10 bahtové minci. Wat Arun je otevřen od 8:00 – 17:00 hodin, vstupné 20 THB (cca 14 Kč). Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den - Bangkok: Individuální volno na Vaše aktivity. Jako každý návštěvník města nesmíte opomenout návštěvu Velkého paláce. Palác se zdobenými pestrobarevnými a zlatými budovami s majestátními sochami a pagodami se pyšní působivým interiérem, hodným těch největších slavností včetně královské korunovace. Právě v komplexu Velkého paláce (otevírací doba je od 8:30 hod do 15:30 hodin, vstupné 500 THB (cca 380 Kč)) se nachází také Chrám smaragdového Buddhy – Wat Phra Kaew, ukrývající malou sošku Buddhy vytesanou z jediného kusu nefritu. Díky ní se chrám stal nejposvátnějším místem v Thajsku a ročně ho navštíví tisíce lidí. Zájemci mohou také navštívit Národní muzeum či Národní uměleckou galerii. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den - Bangkok: Individuální volno na Vaše aktivity. Nasávejte místní atmosféru, pobavte se v lokálních barech, nakupujte na tradičních tržištích, vychutnávejte si autentické chutě thajské kuchyně, navštivte místa, bez jejichž návštěvy nechcete odjet, dělejte zkrátka co je Vám nejbližší, hlavně si užívejte každou chvíli, kterou v Krung Thepu (jak Thajci Bangkoku říkají) strávíte. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den - Bangkok: Individuální volno na Vaše aktivity. Nasávejte místní atmosféru, pobavte se v lokálních barech, nakupujte na tradičních tržištích, vychutnávejte si autentické chutě thajské kuchyně, navštivte místa, bez jejichž návštěvy nechcete odjet, dělejte zkrátka co je Vám nejbližší, hlavně si užívejte každou chvíli, kterou v Krung Thepu (jak Thajci Bangkoku říkají) strávíte. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den - Bangkok / Praha: Individuální přesun na letiště a odlet.Snídaně.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.