Dovolená Krystal cena od 380 Kč

Krystal, Česká republika, Praha a okolí, 23.3.2017, Snídaně
Krystal
Termín:
23.3. – 24.3.2017
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:105862142
380 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
hotel je situován v části Praha 6-Veleslavín. Leží na okraji chráněného přírodního území Divoká Šárka a blízkého sportovně rekreačního areálu Džbán s koupalištěm. Hotel má výbornou dostupnost z centra města (metro A stanice Nádraží Veleslavín 500 m od hotelu).
Vybavení
restaurace, Českou hospůdku a lobby bar, WiFi internet na recepci a uzavřené parkoviště nebo garáže.
Poznámky
možnost dokoupení cestovního pojištění možný pobyt se psy
Speciální nabídka
dítě do 4,99 let se 2 dospělými na pokoji ZDARMA (bez nároku na služby)
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
Ubytování:, pokoje KOMFORT: 1, 2 a 3-lůžkové rekonstruované pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon., pokoje STANDARD: 1, 2 a 3-lůžkové nerekonstruované pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon., rodinný pokoj STANDARD: dva propojené dvoulůžkové pokoje, 1 hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon (jen pro rodiny 2 dospělé osoby a 2 děti do 14,99 let)., Stravování:, snídaně formou švédského stolu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Tipatour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK