Dovolená LTI Amada Colossos Resort cena od 18020 Kč

LTI Amada Colossos Resort, Řecko, Řecko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 6.5.2018, Ultra all inclusive
LTI Amada Colossos Resort
FM
Tip
Termín:
Načítám ... 6.5. – 13.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo zájezdu:125855693
18 020 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Funtazie klub LTI Amada Colossos Resort
Kategorie hotelu: *****
Ubytování
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan), moderní nové designové pokoje ve středomořském stylu, klimatizace, TV/sat., luxusní ortopedické postele, set na přípravu kávy a čaje, trezor, minilednička, balkon nebo terasa. Polštářové menu. Velikost pokoje 23m2. DRP: viz DR, méně výhodná poloha. DRSV: viz DR, výhled na moře. FRSV: viz DRSV, 2 místnosti opticky oddělené, velikost 29 m2. FRSVSP: viz. FRSV, sdílený bazén. Velikost 35m2.
Poloha

Nový moderní hotel cca 3 km od centra střediska Faliraki s mnoha bary, tavernamia obchody. Hlavní město Rhodos cca 10 km (dobré
autobusové spojení, zastávka cca 100 m).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací (hlavní, asijská, italská, řecká taverna, fast food), 4 bary (bar u bazénu, koktejl bar). Zóna pro rodiny s dětmi a oddělená zóna pro dospělé osoby (oddělená sekce v hlavní restauraci, sekce v řecké taverně, bazén a bar u bazénu, sekce na pláži). Celkem 6 bazénů (2 hlavní bazény, 1 relaxační bazén, bazén v aquaparku, 1 aktivní bazén). V zahradě terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky zdarma. Aquapark přímo v hotelu zdarma. Minimarket.

Stravování

Viz program ultra all inclusive.

Zábava

Animační program Funtazie klub v období 18.6. - 13.9.2018

Bohatý denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Tematické večery.

Pláž

Dlouhá písečnooblázková pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

All inclusive
Snídaně formou bufetu (07.00–10.00 hod.) Oběd formou bufetu v hlavní restauraci (12.30–14.30 hod.) nebo v řecké taverně Snack v Mad for Snack – hamburger, párek v rohlíku, pizza atd. (10.30–18.00 hod.) Večeře formou bufetu v hlavní restauraci 1× týdně možnost večeře v asijské, italské či řecké taverně (nutná rezervace) Nealkoholické a alkoholické nápoje zahraniční i místní výroby (10.00–24.00 hod.) Teplý a studený snack (15.30–18.00 a 22.30–24.00 hod.) Snack bar v aquaparku – salátový bar, sendviče, teplé a studené nápoje Bar u bazénu Koktejl bar s klavírem Za poplatek Seafood Restaurant – tradiční řecká kavárna s originální řeckou kávou, rhodským horským čajem, ouzem Za poplatek Patisserie & Coffee Shop
Zajímavosti

Hotel disponuje zónou pro rodiny a zónou pro dospělé osoby.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.amadacolossosresort.com
Handicap

Hotel disponuje několika pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty.

Wellnes
Vnitří bazén (1 000 m2) Vstup od 18 let
Internet

Zdarma: WiFi na pokojích.

Poznámka

Oficiální třída: A (****)

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRP/DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Rodinný pokoj (FRSV/FRSVSP): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 14 let Dítě pod 2roky se započítává do maximální obsazenosti pokoje
Sport

Zdarma: hřiště na volejbal, tenisový kurt, vodní volejbal a basketbal.

Děti

Animační program Funtazie klub v období 18.6. - 13.9.2018

Aquapark, bazény s vodními atrakcemi. Skluzavky do vody (černá díra, volný pád, multiskluzavka, raftová skluzavka, vesmírná díra atd.). Vodní věž s několika skluzavkami, vodní houba s vodopády, chobotnička, 7 různých vodních fontán, stříkací hračky. Dětský klub (pro děti 4-12 let), dětské hřiště.

Informace o letu
Odlet: 6. 5. 4:45
Návrat: 13. 5. 11:20
(časy letů jsou pouze orientační)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář FISCHER, a.s, IČ 26141647. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Fischer CK) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK