Dovolená Madeira 55+ hotel Four Views Oásis cena od 22490 Kč

Madeira 55+ hotel Four Views Oásis, Portugalsko, Madeira, 1.9.2017, Polopenze

Madeira 55+ hotel Four Views Oásis starstarstarstar

Madeira 55+ hotel Four Views Oásis
FM
Termín:
1.9. – 8.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:107214555
22 490 Kč (-0 %)
Ubytování

Všechny pokoje v hotelu Four Views Oásis jsou kompletně zrenovované.

Vybavení pokojů:

 • telefon

 • trezor (za poplatek)

 • minilednice

 • kabelová TV

 • topení/klimatizace

 • koupelna s WC, sprcha

 • fén

 • balkon s výhledem na moře (boční výhled)

Poloha

Madeira - ostrovní zahrada na vlnách Atlantiku

Ostrov květin Madeira, perla Atlantiku, zelený ráj. Ano, tohle všechno je Madeira. Celoročně zde panuje příjemné subtropické podnebí, to vyhovuje všem, kteří vyhledávají hřejivé sluneční paprsky. Tato plovoucí zahrada Atlantiku je vzdálena asi 900 km od portugalského pobřeží a 700 km od severní Afriky. V hornatém vnitrozemí se nabízí mnoho tras pro pěší turistiku, které si můžete vybírat podle náročnosti. Máte-li rádi aktivní dovolenou, vydejte se na Madeiru a vrátíte se s nezapomenutelnými zážitky.

Poloha
Hotel Four Views Oásis 4* (ex Oasis Atlantic hotel) se nachází v malebné vesničce Caniço nedaleko hlavního města Funchalu leží ve svahu s úchvatným výhledem na Atlantický oceán a poskytuje vše, co potřebujete k příjemně strávené dovolené na ostrově Madeira. Hotel představuje ideální kombinaci komfortu a ohleduplnosti ke krajině a životnímu prostředí. Je také základnou pro turisty směřující na turistické výlety po proslulých stezkách podél místních levád.
Vzdálenosti
S polohou na pláži Reis Magos ve známém resortu Caniço de Baixo leží hotel Four Views Oásis necelých 12 km od Funchalu, hlavního města Madeiry, kam Vás několikrát denně zdarma dopraví hotelový minibus (6 dní v týdnu). Jeho umístění mezi dvěma golfovými hřišti a vzdálenost pouhé 2 km od přírodní rezervace Garajau podtrhují atmosféru poklidu v přírodě.
Vybavení

Služby recepce hotelu lze využívat 24 hodin denně, dále jsou k dispozici dvě restaurace a bary, venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a vnitřní vyhřívaný sladkovodní bazén, jacuzzi, sauny, kadeřnictví, kosmetické centrum, masáže anebo služby potápěčské školy (za poplatek). Klientům je k dispozici také posilovna, knihovna, hrací místnosti (billiard, šipky a stolní tenis) a počítače s bezplatným připojením na internet (můžete využít zdarma). V hotelu je nově otevřené SPA centrum “Four Stones”. Soukromý shuttle bus jezdí do Funchalu několikrát denně (kromě neděle) zdarma.  Wi-Fi ve veřejných prostorách a kabelový internet na pokojích zdarma.

Sport a zábava

Součástí hotelu je i SPA centrum (vstup zdarma), poskytující nejrůznější wellness služby pro hotelové hosty. Kosmetické centrum, kadeřnictví a masáže za poplatek.

V bezprostřední blízkosti hotelu jsou dvě vyhlášená golfová hřiště Palheiro a Santo da Serra.

Stravování

Polopenze formou bufetu bez nápojů. Za poplatek je možné dokoupit nápojový balíček.

Doprava
 • letecká doprava Praha - Funchal - Praha.

Časový posun na Madeiře je o 1 hodinu zpět. Stejně jako u nás platí zimní i letní čas.

Cena zahrnuje
 • leteckou dopravu Praha - Funchal - Praha včetně všech poplatků
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
 • polopenzi formou bufetu (bez nápojů – možno dokoupit nápojový balíček)
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště

Navíc k ceně zájezdu ZDARMA:

 • promítání dokumentárního snímku o Madeiře
 • nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+
 • transfer na hotel trvá do cca 30 min.

* změna hotelu vyhrazena

Cena nezahrnuje
 • fakultativní výlety
 • cestovní pojištění
   
Pořadatelem tohoto zájezdu je Delfín travel s.r.o., IČ 27643298. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Delfín travel) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK