Dovolená Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově Koh Chang - 13 dní cena od 53570 Kč

Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově Koh Chang - 13 dní, Thajsko, Bangkok, 1.10.2018, Snídaně

Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově Koh Chang - 13 dní starstarstar

Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově Koh Chang - 13 dní
Termín:
1.10. – 13.10.2018
Změnit termín
Délka:13 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:131362524
53 570 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově…
Popis zájezdu
Poznávací zájezd s pobytem u moře, 13 dní, hotely 3*, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM - žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Bangkok / Yangon / Bangkok / ostrov Koh Chang / Bangkok

Myanmar
Myanmar neboli Barma je jednou z nejchudších zemí v Asii. Objevíte zde krásu nedotčené přírody, spoustu zachovalých pozlacených pagod včetně známé pagody Shwedagon a především se setkáte s místními obyvateli, kteří stále dodržují tradiční způsob života. Barma nepatří mezi běžné turistické destinace, a proto zde narazíte na tradiční charakter země. Měli byste respektovat místní způsob života a jeho zvyklosti. Můžete si připadat, jak kdybyste se vrátili o několik desítek let zpátky. A to je jeden z mnoha důvodů, proč právě navštívit tuto nádhernou zemi, která je z téměř celé poloviny pokryta deštným pralesem.


Památky v Bangkoku
Většina památek Bangkoku je soustředěná na ostrově Rattanakosin, kterému se obvykle říká "Staré město". V Bangkoku jsou stovky chrámů, ale mezi nejoblíbenější a nejznámější rozhodně patří tyto tři: Grand Palace, Wat Pho a Wat Arun. Grand Palace je obrovský, takže počítejte s tím, že zde strávíte minimálně půl dne. V komplexu paláce se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - podle nevýrazné velikosti sochy byste ani nevěřili, že je to jedna z nejposvátnějších soch Buddhy v Thajsku. Nedaleko se nachází Wat Pho, ve kterém je největší socha ležícího Buddhy na světě. Potom můžete přejet trajektem přes řeku Chao Phraya do Thonburi a prohlédnout si nádherný Wat Arun neboli Chrám úsvitu. Hlavní budova měří přes 80 metrů. Je to jeden z nejhezčích thajských chrámů, jeho obraz najdete na každé 10 bahtové minci. Jsou zde i další krásné chrámy, které rozhodně stojí za návštěvu. Jedná se o Golden Mount, Wat Suthat a Wat Ratchanaddaram.
Vstupenku z Grand Palace nevyhazujte, platí také jako vstupenka do paláce Dusit. Byl postaven králem Ramou V., který ho postavil jako svůj letní palác. Park Lumphini v Silomu je největší park v centru Bangkoku, kde si můžete oddechnout od ruchu velkoměsta. V oblasti Khao San je malý zábavný park Santichaiprakarn s příjemnou atmosférou.

Ostrov Ko Chang
Ostrov Ko Chang je také někdy nazýván jako "sloní ostrov" díky svému tvaru připomínající koupajícího se slona. Na ostrově se nachází spousta neobjevených tajuplných míst a krásných dlouhých písčitých pláží. Ostrovem se táhne hustá džungle a rozděluje tak ostrov na dvě části. Na západní části ostrova je situována většina hotelových rezortů a naopak na východě ostrova se můžete setkat s místními lidmi a poznat tak jejich tradiční způsob života.

Zájezd lze prodloužit o pobyt v Bangkoku, na ostrově Koh Chang nebo o návštěvu města Siem Reap v Kambodži a chrámu Angkor Wat.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování

Bangkok: Hotel Rambuttri Village 3* | Koh Chang: Alina Grande 3* | Yangon: Hotel Panorama 3*


Program

1. den: Odlet do Bangkoku.

2. den: Bangkok:

Přílet do Bangkoku, kde se na letišti setkáte s vaším řidičem. Transfer do hotelu a ubytování. Individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den: Bangkok:

Individuální volno na vlastní prohlídku Královského paláce. V komplexu paláce se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - jedna z nejposvátnějších soch Buddhy v Thajsku. Palác je vzdálen jen 20 minut pěšky nebo 5 minut tuk-tukem od hotelu. Odpoledne možnost individuální prohlídky Wat Pho, nejstaršího a největšího chrámu v Bangkoku s 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou. Chrám je od hotelu vzdálen jen 25 minut pěšky a 10 minut tuk-tukem (vstupné 150 THB). Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: Bangkok:

Snídaně v hotelu. Individuální volno na vlastní prohlídku nebo fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.
fakultativně 1. Celodenní výlet autobusem do Ayutthayi s návštěvou Bang Pa In 2. Půldenní výlet autobusem na plovoucí trh Damnern Saduak 3. Celodenní výlet autobusem k mostu přes řeku Kwai s obědem.Hotel, snídaně.

5. den: Bangkok / Yangon (Myanmar):

Po snídani transfer na letiště Don Muang k přeletu do města Yangon v Myanmaru. Město Yangon, dříve zvané Rangún, je mnohonárodním, kosmopolitním a nejzajímavějším městem Barmy. Nenechte se mýlit, není to hlavní město, kterým je od roku 2005 Naypyidaw. Yangon je však se svými památkami a malebnou neuspořádaností rozhodně jedním z nejúchvatnějších měst jihovýchodní Asie. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Yangon:

Po snídani prohlídka města s anglicky hovořícím průvodcem po památkách Yangonu. Okruh začíná návštěvou dvou překrásných pagod Botataung a Sule, které spolu s pagodou Shwedagon patří mezi 3 nejvýznamnější a nejkrásnější pagody v Yangonu. Pagoda Botataung přechovává Buddhovy vlasy a pagoda Sule je opravdová rarita, neboť tento 2000 let starý chrám stojí na hlavním kruhovém objezdu. Oběd v místní restauraci. Odpoledne návštěva obřího ležícího Buddhy v Chaukhtatgyi (65 m) a nejznámější, největší a nejkrásnější pagody Shwedagon z 11 tun zlata zdobenou 2500 diamantů. Tato 99 metrů vysoká a více než 2500 let stará pagoda, která se hrdě tyčí na hoře Singuttara, je dominantou a symbolem města a spolu s Baganem také symbolem celé Barmy. Většina návštěvníků pagody jsou místní obyvatelé, protože význam této památky je hluboce náboženský, je považována za nejsvětější pagodu v celé zemi.
Bufetová večeře v plovoucí restauraci Karaweik Palace na řece Yangon. Návrat do hotelu a nocleh.Hotel, plná penze.

7. den: Yangon:

Po snídani individuální volno nebo možnost fakultativních aktivit. Nocleh v hotelu.Fakultativně: Celodenní privátní výlet autem s anglicky hovořícím průvodcem do města Bago. Včetně oběda.Hotel, snídaně.

8. den: Yangon / Bangkok (Thajsko) / ostrov Koh Chang:

Ranní transfer na letiště k vašemu odletu do Bangkoku. Po příletu privátní transfer z letiště na ostrov Koh Chang (cesta trvá cca 4,5 hodin) do hotelu Alina Grande Hotel and Resort. Individuální volno na koupání. Nocleh v hotelu.Hotel.

9. den: Koh Chang:

Individuální volno na odpočinek a koupání nebo fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.Fakultativně: 1. Celodenní výlet na 5 ostrovů Národního mořského parku Koh Chang se šnorchlováním 2. Projížďky na slonech džunglí na ostrově Koh Chang. 3. Výlet na slonech tropickou džunglí k řece, odpočinek u řeky s koupáním slonů (pouze u dvouhodinové projížďky), krmení slonů a zpátky džunglí do sloního kempu kolem ovocnářských farem s pozorováním tropické flory a fauny.Hotel, snídaně.

10. den: Koh Chang:

Individuální volno na odpočinek a koupání nebo fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

11. den: Koh Chang:

Individuální volno na odpočinek a koupání nebo fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

12. den: Koh Chang / Bangkok:

Po snídani v hotelu odjezd linkovým autobusem/minibusem na letiště do Bangkoku k Vašemu odletu domů.Snídaně.

13. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) - Bangkok – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), místní přelet Bangkok - Yangon - Bangkok vč. všech tax, ubytování ve 3* hotelech se snídaní, 3x transfer z / na letiště v Bangkoku, transfer z / do hotelu v Yangonu, privátní transfer Bangkok - Koh Chang, autobusová jízdenka Koh Chang - Bangkok, privátní výlet v Yangonu vč. oběda, anglicky hovořícího průvodce a vstupů, bufetová večeře v plovoucí restauraci Karaweik Palace v Yangonu, 24-hodinová asistenční služba (v češtině), povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vízum do Laosu (vyřízení v Bangkoku během 1 dne, za poplatek 1.900,- Kč + platný pas + 3x pasové fotografie), strava a nápoje neuvedené v itineráři, průvodce (kromě výletu v Myanmaru), transfer z autobusového nádraží do hotelu v Bangkoku 11.den (cena 100-150 THB / celý tuk tuk), cestovní pojištění do Asie (na požadavek rádi zajistíme), příplatky za velikonoční a vánoční období
, spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
Stravování

8x snídaně | 1x plná penze

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Arcadia Air) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK