Dovolená Nespoutaná Brazílie s návštěvou vodopádů Iguacu cena od 68770 Kč

Nespoutaná Brazílie s návštěvou vodopádů Iguacu, Brazílie, Rio de Janeiro, 1.10.2018, Snídaně

Nespoutaná Brazílie s návštěvou vodopádů Iguacu starstarstar

Nespoutaná Brazílie s návštěvou vodopádů Iguacu
Termín:
1.10. – 10.10.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:148707818
68 770 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Komfortně: Rio de Janeiro s návštěvou vodopádů Iguacu a relaxem v Salvador de…
Kategorie hotelu: ***+
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 10 dní, 3*/4* hotely, snídaně, včetně všech vstupů

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Rio de Janeiro / Foz do Iguacu / Itaipu / Foz do Iguacu / Rio de Janeiro

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a navštivte jedny z nejkrásnějších míst v Brazílii. Užijete si rušné a moderní velkoměsto Rio de Janeiro, stejně jako krásy netknuté přírody. Podíváte se k jedné z největších soch na světě, úchvatnému Kristu Spasiteli, dohlížející na město, projdete se po slavné pláži Copacabana a objevíte krásy původního Ria v bohémské čtvrti Santa Teresa. V druhé části zájezdu se vydáte do Foz do Iguacu, abyste na vlastní oči spatřili nespoutaný vodní živel, úchvatné vodopády v nedotčené přírodě na hranicích Brazílie a Argentiny.

Rio de Janeiro
Bývalé hlavní město Brazílie je mnohými považováno za vůbec nejkrásnější město světa. Vděčí za to ideální poloze na břehu Atlantského oceánu, okolním horám, přírodě, nádherným zálivům a nesčetným přilehlým ostrovům a ostrůvkům. Všechny tyto atributy zde vytvářejí jedno z nejkrásnějších panoramat světa. Mezi nejznámější atrakce města se řadí proslulá pláž Copacabana se širokou promenádou, hora Corcovado se sochou Krista Vykupitele či tzv. Homole cukru. Přímo ve městě se nachází unikátní národní park Tijuca, který je největším městským lesem na světě. Milovníci koupání ocení zdejší pláže, jichž je zde více než dvacet. Nezapomenutelným zážitkem je každoroční karneval, jehož vyvrcholením je průvod škol samby, kdy tisíce tanečníků předvádí své umění v tzv. „Sambodromu“.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Rio de Janeiro: Augusto´s Copacabana 4* - ubytování v hotelu jen 5minut chůze od Copacabana | Iguacu: Viale Tower hotel 3* | Salvador de Bahia:

Sao Salvador 4* | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Brazílie.

2. den - Rio de Janeiro: Přílet do Rio de Janeiro, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Podle času odpoledne prohlídka města s průvodcem. Navštívíte historická místa jako náměstí Mauá, Rio Branco Avenue, klášter Sao Bento a katedrálu. Večer návrat na hotel, nocleh.Hotel.

3. den - Rio de Janeiro: Dnes zahájíte prohlídku hlavních atrakcí této metropole, Corcovado a Cukrovou Homoli, nejdříve ale projedete kolem slavných pláží Copacabana a Ipanema a také laguny Rodrigo de Freitas. Ze čtvrtě Cosme Velho budete pokračovat vlakem (20min) na Corcovado ke známé soše Krista Spasitele. Zde si vychutnáte oběd z grilu. Poté přejedete lanovkou na slavnou Cukrovou Homoli, ze které se vám naskytne fantastický výhled na město. Poté vás čeká sestup do centra Ria a návrat na hotel. Nocleh.Hotel. snídaně, oběd.

4. den - Rio de Janeiro / Foz do Iguacu: Po snídani transfer na letiště a přelet do Iguacu, následuje transfer do hotelu na brazilské straně vodopádů. Jeden z největších systémů vodopádů na světě láká ročně miliony turistů, vodopády si můžete užít z vyhlídkových platform na brazilské i argentinské straně. Nocleh.Hotel, snídaně.

5. den - Foz do Iguacu: Po snídani navštívíte jeden z největších zázraků přírody. Po příjezdu k návštěvnickému centru na brazilské straně sestoupíte dolů na vyhlídku. Po obědě ve vlastní režii se přesunete na argentinskou stranu vodopádů. Po hraniční kontrole přejedete po mostu Tancredo Neves a užijete si scénickou jízdu po parku Iguazú, poté pojedete vláčkem k Ďáblovu chřtánu, což je jedno z nejzajímavějších míst vodopádů, zde budete mít 45minut na procházku s úžasnými výhledy. Večer návrat na hotel, nocleh.Hotel, snídaně.

6. den - Foz do Iguacu / Salvador de Bahia: Po snídani transfer na letiště a přelet do Salvador da Bahia, zde transfer do hotelu, ubytování. Toto živé město je také jedním z kulturních míst Brazílie se svými plážemi s nočním životem. Navštívit můžete místní muzeum, náměstí nebo koloniální kostely.Hotel, snídaně.

7. den - Salvador de Bahia: Dopoledne si prohlédnete místní památky, kostely a Plazas (náměstí). Odpoledne volný program, můžete navštívit afro-brazilské muzeum, archeologické muzeum nebo etnologické muzeum. Nocleh.Hotel, snídaně.

8. den - Salvador de Bahia: Dnešek je volným dnem pro relaxaci na pláži, nákupy a aktivity dle vaší libosti. Nocleh.Hotel, snídaně.

9. den - Salvador / Rio de Janeiro: Po snídani transfer na letiště a odlet přes Rio domů.Snídaně.

10. den: Přílet.
Cena zahrnuje
mezinárodní letenky Praha – Rio de Janeiro, Salvador de Bahia – Praha vč. všech tax v obvyklé rezervační třídě, místní přelety Rio de Janeiro – Iguazú – Salvador de Bahia vč. všech tax v obvyklé rezervační třídě, ubytování v 3–4* hotelech se snídaní, privátní transfery dle programu s anglicky mluvícím řidičem/průvodcem, program dle itineráře, vstupy dle programu, 24-hodinová asistenční linka v Brazílii, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme), nápoje a strava neuvedená v itineráři, příplatek za velikonoční, vánoční a karnevalové období, spropitné a osobní výdaje, fakultativní aktivity, český průvodce na vyžádání

Stravování
7x snídaně | 1x oběd
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Arcadia Air) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK