Dovolená - LLORET NO NAME - cena od 2 800 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
No name Lloret de Mar - Španělsko - Španělsko pevnina - Costa Brava - Lloret de Mar

No name Lloret de Mar starstar

No name Lloret de Mar
Doprava:
letecky, autobus, vlastní
Letiště:
Praha
Odjezd:
Děčín
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LLORET NO NAME
Ubytování
Studia S2 pro max 2 osoby - jednopokojový apartmán je určen výhradně pro 2 osoby. Skládá se z jedné místnosti s manželským lůžkem, vybaveným kuchyňským koutkem s chladničkou a vlastní koupelny se sprchou a WC, balkón. Apartmány A2/4 pro max 4 osoby - apartmány mají jednu oddělenou ložnici s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, vybavenou kuchyňku s chladničkou, koupelnu se sprchou a WC, balkón. Apartmány A4/6 pro max 6 osob - apartmány mají 2 oddělené ložnice (1x s manželským lůžkem a 1x s lůžky za sebou nebo s palandou), obývací místnost s rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, vybavenou kuchyňku s chladničkou, koupelnu se sprchou a WC, balkón.
Poloha
u nabídky apartmánů LLORET DE MAR "NO NAME" je garantováno, že Váš apartmán bude situován v letovisku Lloret de Mar v maximální vzdálenosti od 100 do 600 m od hlavní městské pláže nebo pláže Fanals a tím i od centra letoviska. Přesný název Vašeho apartmá se dozvíte až po příjezdu do letoviska od delegáta nebo společně s Vašimi pokyny.
Vybavení
jednotlivé apartmány jsou situovány v různých apartmánových komplexech jako jsou např. apartmány Bolero, Blau, Condado, Eva, Magnolia, Santi a mnoho dalších. Výběr konkrétního apartmánu není možný. Apartmány jsou většinou kategorie * nebo **, ale můžete být ubytováni i v apartmá kategorie *** nebo vyšší. Většina apartmánů je ve vzdálenosti kolem 500 m od pláže. Maximální vzdálenost od pláže je 600 m. Většina apartmánových komplexů nabízí i vlastní bazén.
Klimatizace
apartmány nejsou klimatizované
Stravování
vlastní stravování. U většiny apartmánů je pak možné na místě dokoupit večeře nebo polopenzi v některém z blízkých hotelů. Stravu nelze předplatit před odjezdem, ale až na místě.
Upozornění
Apartmány LLORET DE MAR "NO NAME" je možné knihovat na pobyty na 3, 4, 7, 10 nebo 11 nocí.
Kauce
při příjezdu se skládá vratná kauce za apartmán ve výši 100,- až 200,- EUR dle velikosti apartmá.
Pláž a koupání
písečné pláže v Lloret de Mar nebo ve Fanals jsou vzdáleny do 600 m od apartmánů.
Sport, zábava a nákupy
letovisko Lloret de Mar nabízí bohaté zázemí pro sport a vodní sporty. Velmi živé centrum je plné restaurací, barů a obchodů pro každého.
Oficiální kategorie
*/**/***/**** (nelze garantovat)
Autobusová doprava
dálkovým klimatizovaným autobusem za příplatek 3100,- Kč/osoba
Nástupní místa
Standardní nástupní místa - řazeno abecedně: Beroun, Bílina, Děčín, Cheb, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Most, Ostrov nad Ohří, Plzeň, Praha, Rokycany, Rozvadov, Sokolov, Teplice, Ústí nad Labem, Žebrák.Nástupní místa s příplatkem 300,- Kč: Brno, Česká Lípa, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Jablonec nad Nisou, Jihlava (D1), Krásná Lípa, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nový Bor, Nový Jičín, Olomouc ,Ostrava, Pardubice, Písek, Prostějov, Přerov, Příbor, Příbram, Rumburk, Tábor, Varnsdorf, Velké Meziříčí (D1), Vyškov, Žatec.POZOR - Všechny svozy jsou zajišťovány minimálně pro 4 osoby !!!
Letecká doprava
CENA LETENKY U POBYTŮ NA 7 NOCÍ: 7990,- Kč/osoba (období 9.6.-15.9.2018)CENA LETENKY U POBYTŮ NA 3/4/10/11/14 NOCÍ: 8590,- Kč/osobaCena je za osobu za obousměrnou leteckou dopravu včetně všech letištních, bezpečnostních a palivových tax a také včetně transferu do/z hotelu v místě pobytu. Cena jednosměrné letenky je 4990,- Kč/osoba.
Typ ceníku
ceny jsou uvedeny za celý apartmán nebo za studio za celý pobyt
Cena zahrnuje
ubytování v apartmánech bez stravy, služby delegáta
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, dopravu, pobytovou taxu (platí se na místě)
Povinné příplatky
Pobytová taxa 3,50 EUR/osoba jednorázově bez ohledu na délku pobytu. Děti do 16 let taxu neplatí. Pobytová taxa se platí výhradně až na místě na recepci.
Nepovinné příplatky
380,- Kč /osoba pobyt - komplexní cestovní pojištění ALLIANZ včetně pojištění pro případ storna50,- Kč/smlouva - poplatek za zaslání pokynů k odjezdu poštou. Pokyny zaslané e-mailem jsou zdarma.
Výkřik I.
CENOVĚ VÝHODNÁ NABÍDKA !!!

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.