Dovolená No name Lloret de Mar cena od 2800 Kč

No name Lloret de Mar, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Brava, Lloret de Mar, 16.6.2018, Bez stravy
No name Lloret de Mar
Termín:
16.6. – 19.6.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:133128464
2 800 Kč (-35 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LLORET NO NAME
Ubytování
Studia S2 pro max 2 osoby - jednopokojový apartmán je určen výhradně pro 2 osoby. Skládá se z jedné místnosti s manželským lůžkem, vybaveným kuchyňským koutkem s chladničkou a vlastní koupelny se sprchou a WC, balkón. Apartmány A2/4 pro max 4 osoby - apartmány mají jednu oddělenou ložnici s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, vybavenou kuchyňku s chladničkou, koupelnu se sprchou a WC, balkón. Apartmány A4/6 pro max 6 osob - apartmány mají 2 oddělené ložnice (1x s manželským lůžkem a 1x s lůžky za sebou nebo s palandou), obývací místnost s rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, vybavenou kuchyňku s chladničkou, koupelnu se sprchou a WC, balkón.
Poloha
u nabídky apartmánů LLORET DE MAR "NO NAME" je garantováno, že Váš apartmán bude situován v letovisku Lloret de Mar v maximální vzdálenosti od 100 do 600 m od hlavní městské pláže nebo pláže Fanals a tím i od centra letoviska. Přesný název Vašeho apartmá se dozvíte až po příjezdu do letoviska od delegáta nebo společně s Vašimi pokyny.
Vybavení
jednotlivé apartmány jsou situovány v různých apartmánových komplexech jako jsou např. apartmány Bolero, Blau, Condado, Eva, Magnolia, Santi a mnoho dalších. Výběr konkrétního apartmánu není možný. Apartmány jsou většinou kategorie * nebo **, ale můžete být ubytováni i v apartmá kategorie *** nebo vyšší. Většina apartmánů je ve vzdálenosti kolem 500 m od pláže. Maximální vzdálenost od pláže je 600 m. Většina apartmánových komplexů nabízí i vlastní bazén.
Klimatizace
apartmány nejsou klimatizované
Stravování
vlastní stravování. U většiny apartmánů je pak možné na místě dokoupit večeře nebo polopenzi v některém z blízkých hotelů. Stravu nelze předplatit před odjezdem, ale až na místě.
Upozornění
Apartmány LLORET DE MAR "NO NAME" je možné knihovat na pobyty na 3, 4, 7, 10 nebo 11 nocí.
Kauce
při příjezdu se skládá vratná kauce za apartmán ve výši 100,- až 200,- EUR dle velikosti apartmá.
Pláž a koupání
písečné pláže v Lloret de Mar nebo ve Fanals jsou vzdáleny do 600 m od apartmánů.
Sport, zábava a nákupy
letovisko Lloret de Mar nabízí bohaté zázemí pro sport a vodní sporty. Velmi živé centrum je plné restaurací, barů a obchodů pro každého.
Oficiální kategorie
*/**/***/**** (nelze garantovat)
Autobusová doprava
dálkovým klimatizovaným autobusem za příplatek 3100,- Kč/osoba
Nástupní místa
Standardní nástupní místa - řazeno abecedně: Beroun, Bílina, Děčín, Cheb, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Most, Ostrov nad Ohří, Plzeň, Praha, Rokycany, Rozvadov, Sokolov, Teplice, Ústí nad Labem, Žebrák.Nástupní místa s příplatkem 300,- Kč: Brno, Česká Lípa, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Jablonec nad Nisou, Jihlava (D1), Krásná Lípa, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nový Bor, Nový Jičín, Olomouc ,Ostrava, Pardubice, Písek, Prostějov, Přerov, Příbor, Příbram, Rumburk, Tábor, Varnsdorf, Velké Meziříčí (D1), Vyškov, Žatec.POZOR - Všechny svozy jsou zajišťovány minimálně pro 4 osoby !!!
Letecká doprava
CENA LETENKY U POBYTŮ NA 7 NOCÍ: 7990,- Kč/osoba (období 9.6.-15.9.2018)CENA LETENKY U POBYTŮ NA 3/4/10/11/14 NOCÍ: 8590,- Kč/osobaCena je za osobu za obousměrnou leteckou dopravu včetně všech letištních, bezpečnostních a palivových tax a také včetně transferu do/z hotelu v místě pobytu. Cena jednosměrné letenky je 4990,- Kč/osoba.
Typ ceníku
ceny jsou uvedeny za celý apartmán nebo za studio za celý pobyt
Cena zahrnuje
ubytování v apartmánech bez stravy, služby delegáta
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, dopravu, pobytovou taxu (platí se na místě)
Povinné příplatky
Pobytová taxa 3,50 EUR/osoba jednorázově bez ohledu na délku pobytu. Děti do 16 let taxu neplatí. Pobytová taxa se platí výhradně až na místě na recepci.
Nepovinné příplatky
380,- Kč /osoba pobyt - komplexní cestovní pojištění ALLIANZ včetně pojištění pro případ storna50,- Kč/smlouva - poplatek za zaslání pokynů k odjezdu poštou. Pokyny zaslané e-mailem jsou zdarma.
Výkřik I.
CENOVĚ VÝHODNÁ NABÍDKA !!!
Pořadatelem tohoto zájezdu je DEZKA Děčín s.r.o., IČ 27311066. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Dezka Děčín) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK