Dovolená - Pakoštane - Cuka (Karavan) - cena od 950 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
Pakoštane karavan - Chorvatsko - Severní Dalmácie - Pakoštane

Pakoštane karavan

Pakoštane karavan
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Pakoštane - Cuka (Karavan)
KEMP CUKA
Kemp, kde jsou umístěny karavany, je menším soukromým kempem, který se nachází nedaleko centra Pakoštane. Určitě vhodné pro nenáročné klienty, kteří hledají levnou dovolenou blízko moře. Kemp je vybaven recepcí, sociálním zařízením s teplou vodou a půjčovnou sportovních potřeb včetně stolního tenisu.
AKTIVITY
půjčovna sportovních potřeb, stolní tenis, vlastní animační programy pořádané českou cestovní kanceláří
PLÁŽ
převážně skalnatého typu s betonovými pláty, i menší oblázkové pláže - vhodné pro rodiny s dětmi
Karavany CHERRY
dvouložnicové karavany se stanovými předsíněmi. Jsou kompletně vybaveny pro pobyt 4 dospělých (mikrovlná trouba, vařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí (nerez, sklo, porcelán), příbory, topení+ventilátor, polštáře, deky, židle, stůl, osvětlení, gril). Nutno s sebou vzít pouze ložní prádlo, utěrky a osušky. Dle velikosti a typu karavanu lze přiobjednat přistýlku pro 5. osobu. Dítě na přistýlce do 5,99 let včetně ZDARMA. Karavany dosahují délky cca 5 m, šíře 2 m. Ve stanech, které navazují na karavan a jejichž šíře je 2,4 m, jsou dřevěné podlážky. Před stanem je kryté posezení. Karavany jsou vybaveny střešní nástavbou, jako aktivní ochranu před sluncem i deštěm. Vzdálenost od moře cca 150 m.
Karavany LUX 6 (s klimatizací za příplatek)
jsou novějšího typu, dosahují délky až 6 metrů, vybavení je stejné jako u karavanů CHERRY, velmi hezké, vybaveny klimatizací. Vzdálenost od moře cca 150 m.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.