Dovolená Perla na Dunaji, elegantní Budapešť cena od 4290 Kč

Perla na Dunaji, elegantní Budapešť, Maďarsko, 5.5.2017, Snídaně

Perla na Dunaji, elegantní Budapešť starstar

Perla na Dunaji, elegantní Budapešť
Termín:
5.5. – 8.5.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:22-41
4 290 Kč (-0 %)

Odjezd z: Trutnov, Úpice, Červený Kostelec, Náchod, Hradec Králové
Návrat do: Trutnov, Úpice, Červený Kostelec, Náchod, Hradec Králové

1. den: odjezd v ranních hodinách. Budapešť – zastávka na návrší Gélert s krásnou vyhlídkou na Budapešť. Poté návštěva, prohlídka a nákupy v secesní Velké tržnici s mnoha stánky, ve kterých voní klobásky, langoše, ale i ovoce, zelenina a paprika. Procházka živou Peští, ulicí Váci, bazilika sv. Štěpána. Malá okružní jízda městem – Andrássyho třída, Opera, náměstí Hrdinů s památníkem milénia, hrad Vajdahunyad s parkem. Nakonec nás čeká relaxace v Széchenyiho lázních, jsou to nejznámější lázně, kde vyvěrají nejteplejší prameny. Ubytování.

2. den: po snídani pěší procházka Budínem po královské čtvrti se dvěma významnými památkami – královskou rezidencí a Matyášovým chrámem. Kouzelná je také vyhlídka z Rybářské bašty na dunajské korzo a protilehlý Parlament. Odpoledne dokončení prohlídky Pešti, posezení v cukrárně nebo v restauraci. V pozdním odpoledni fakultativně projížďka lodí po Dunaji na Margaretin ostrov, kde si vystoupíme a projdeme se po ostrově. Návrat lodí do přístavu, volno k procházce večerní Budapeští nebo posezení v csárdě.

3. den: odjezd do romantické oblasti Dunajského ohybu. Zastávka v Szentendre – procházka romantickým městečkem, které inspirovalo mnoho umělců. Visegrád – zde si prohlédneme bývalou luxusní královskou rezidenci uherského krále Matyáše. Autobusem pojedeme dále podél Dunaje do posvátné Ostřihomi. Zde navštívíme největší katedrálu v zemi, kde je pohřben i první maďarský král. Odjezd přes Slovensko do ČR. Návrat ve večerních hodinách.

V ceně: doprava lux. bus, 2x ubytování se snídaní ve 2 lůžkových pokojích, průvodce

Pořadatelem tohoto zájezdu je PaedDr. Lada Eidner, IČ 45557101. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (CK LADA Trutnov) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK