Dovolená Plitvická Jezera – Apartmán Sanja cena od 440 Kč

Plitvická Jezera – Apartmán Sanja, Chorvatsko, 19.5.2017, Bez stravy

Plitvická Jezera – Apartmán Sanja

Plitvická Jezera – Apartmán Sanja
Termín:
19.5. – 20.5.2017
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:113597294
440 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Národní park Plitvická jezera je na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Tvoří ho soustava 16 jezer propojená vodopády a kaskádami. Návštěva tohoto parku patří k nezapomenutelným zážitkům.
Ubytování
Apartmán „Sanja“ 1/4 + 1 a dva pokoje 1/2 s WC a sprchovým koutem a kuchyní se nacházejí v rodinném domě, v rekreační oblasti Rakovica, cca 12 km od Národního parku Plitvická jezera. Apartmán je luxusně a nově vybaven a nacházejí se zde dva samostatné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, obývací pokoj, kuchyně a koupelna s WC, venkovní posezení s grilem.
Pokoje 3x 1/2 s WC a sprchovým koutem a společnou kuchyní. Dům se nachází v bezprostřední blízkosti krápníkových jeskyní Baraćeve špilje (cca 3 km) a Plitvických jezer (cca 12 km)
Výhody a nevýhody
Možnost parkování přímo u domu.
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
ubytování v AP/pokoji, pojištění CK proti úpadku, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje
dopravu, stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně stora zájezdu (lze dokoupit v CK), fakultativní výlety
Pořadatelem tohoto zájezdu je DUHA TOUR s.r.o., IČ 26847485. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Duha Tour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK