Dovolená Podhájska cena od 440 Kč

Podhájska, Slovensko, Jižní Slovensko, Podhájska, 18.11.2017, Bez stravy
Podhájska
Termín:
18.11. – 18.11.2017
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:109745739
440 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis

V roce 1973 byl navrtaný geotermální pramen silné mineralizované vody v hloubce 1900 m. Vodá má při ústí teplotu 80 oC a vydatnost 50 l za sekundu. Vřídlo pochází z doby třetihor a jeho voda je unikátem porovnatelným s vodou Mrtvého Moře. Horká voda obsahuje jód, který ji zbarvuje do hněda. Termální koupaliště Podhájska se nachází na jihu Slovenska, nedaleko Nových Zámků a poskytuje návštěvníkům možnost oddychu i rekreace jak v letním, tak v zimním období. Navštívit lze termální koupaliště Podhájska, nebo nově vybudované Wellness centrum Aquamarin.

Program:

odjezd z Hodonína v raních hodinách, příjezd do Podhájské, volný program. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu
Cena nezahrnuje: vstup do bazénového světa (3 hodiny dospělý 11 €, dítě 3-15 let 7 €), příplatek za nástupní místo 50 - 200 Kč.

Pokoje
Sedadlo 1+0
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, služby průvodce.
Cena nezahrnuje
nástupní místa, vstupy.
Poznámka
Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (KM Travel) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK