Dovolená Ramon Beach Resort cena od 19990 Kč

Ramon Beach Resort, Srí Lanka, Hikkaduwa, 16.10.2017, Snídaně
Ramon Beach Resort
Termín:
16.10. – 22.10.2017
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:115945230
19 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: **+
Popis ubytování
Hotel Ramon Beach Resort se nachází v malém letovisku Ambalangoda. Nejbližší větší město je Balapitiya vzdálené cca 4 km a Hikkaduwa vzdálené cca 11 km, kam můžete pohodlně dojet tuk tukem. Malý rodinný hotel disponuje celkem 10 pokoji. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené TV, telefonem, vysoušečem vlasů. WiFi je k dispozici v lobby hotelu a v restauraci. V hotelové zahradě jsou k dispozici slunečníky a lehátka, ručníky na pláž na vyžádání. Dále zde najdete malou nádrž s mozambickými rybkami, které se používají pro "Fish Therpay". Hotel může zajistit zapůjčení motorek-skútrů.Pláž se nachází pouhých pár kroků od hotelu. Velmi klidná pláž bez turistického ruchu, kde si budete moci užít skutečný odpočinek a relaxaci.

Program

1. den: Odlet.

2. den - Colombo / Ambalangoda: Přílet do Colomba. Individuální transfer do hotelu v letovisku Ambalangoda. Individuální volno na pláži Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den - Ambalangoda: Individuální volno na pláži Indického oceánu. Možnost fakultativních aktivit a výletů do okolí. Doporučujeme výlet do sloního sirotčince Pinnawela, kde chovají přibližně 80 slonů. Zde budete moci vidět, jak se sloni koupou a jak se krmí malá slůňata. Dále můžete navštívit město Colombo s buddhistickými chrámy a trhy s tou pravou srílanskou atmosférou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den - Ambalangoda: Individuální volno na pláži Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den - Ambalangoda: Individuální volno na pláži Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den - Ambalangoda / Colombo: Individuální volno na pláži Indického oceánu. Vlastní transfer na letiště. Odlet zpět domů. Snídaně.

7. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) - Colombo - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování v hotelu 2*+ ve dvoulůžkovém pokoji, služby českého delegáta, 24hodinová asistenční linka na Srí Lance v češtině, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vízum na Srí Lanku (na letišti za poplatek 35 USD), cestovní pojištění (na požadavek zajistíme), transfer z letiště do hotelu a zpět (na požadavek zajistíme), strava a nápoje neuvedené v itineráři, spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
Stravování
4x snídaně
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Arcadia Air) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK