Dovolená Ranweli Eco Village cena od 27130 Kč

Ranweli Eco Village, Srí Lanka, 1.3.2017, Polopenze
Ranweli Eco Village
Termín:
1.3. – 10.3.2017
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:110843519
27 130 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
3* hotel leží na poloostrově, obklopen tropickou zahradou. Místo hotelu zde byla původně kokosová plantáž. Při stavbě hotelu bylo pokáceno co nejméně kokosových palem a vykácené stromy byly použity při stavbě hotelu. Hotel se nachází ve vzdálenosti cca 20 km od mezinárodního letiště.
Ubytování
koupelna, WC, klimatizace, trezor, telefon, balkon, TV, zařízení pro přípravu čaje a kávy
Vybavení
bar, restaurace, bazén, vodní sporty, squash, plážový volejbal, dětský bar, Wi-fi, wellness centrum, možnost zajištění výletů, směnárna, 24hodinová recepce, úschovna zavazadel, centrum Ayurveda
Další informace
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.
Místo
Srí Lanka je zemí přímo stvořenou pro návštěvníky lapající po nasáknutí starověké atmosféry z velmi starých památek, pro návštěvníky toužící po pohybu a sportovních aktivitách a také pro návštěvníky milující dobré jídlo a pití a lenošení na romantické pláži.
Poznámka
Pokoj Double Standard
Cena zahrnuje
letenku, letištní taxy, transfery z/na letiště, ubytování ve 2lůžkovém pokoji, stravování dle hotelu, pojištění léčebných výloh a storna, zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety
Pořadatelem tohoto zájezdu je NATOUR spol. s r. o., IČ 49974769. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Natour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK