Dovolená - Residenční komplex Sant’Anna del Volterraio - Bagnaia - cena od 3 173 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
Residence Sant´Anna - Itálie - Elba

Residence Sant´Anna

Residence Sant´Anna
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residenční komplex Sant’Anna del Volterraio - Bagnaia
Ubytování
apartmán, bilo 4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
přízemí nebo patro, balkon nebo zahrádka, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:00

apartmán, trilo 6 - 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic 2)
přízemí nebo patro, balkon nebo zahrádka, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:00

apartmán, quadri 8 - ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 8 osob, počet ložnic 3)
přízemí nebo patro, balkon nebo zahrádka, TV, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:00
Popis letoviska
Městečko Bagnaia je menší letovisko na severu Elby, leží na klidném místě v zátoce obklopené zalesněnými kopci. Z 250 m dlouhé oblázkové pláže si budete vychutnávat výhled na přístav Portoferraio. V městečku se nachází bary a restaurace, můžete také navštívit blízký hrad z 11. století.
Popis objektu

Residenční komplex SANT’ANNA DEL VOLTERRAIO se skládá z několika apartmánů rozmístěných v rozlehlém parku na klidném místě. V nádherném areálu je recepce, restaurace, bazén pro dospělé a dětský bazén, animace, sauna (používání bazénu a sauny zahrnuto v klubové kartě), prádelna se sušičkou (na žetony), tenisové kurty (za poplatek), hřiště s prolézačkami, kryté parkoviště. Všechny apartmány jsou moderně vybaveny, disponují vlastním sociálním zařízením, TV, balkonem nebo zahrádkou nebo venkovními prostory před vchodem, k dispozici mají 1 parkovací místo.

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma klubová karta pro děti do 10 let

Vzdálenost od
pláže 400 m
Bazén
bazén pro dospělé a dětský bazén (používání bazénu a sauny zahrnuto v klubové kartě), klubová karta za poplatek 30 €/os./týden (02.06. - 08.09.)
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Vybavení objektu
recepce, prádelna, se sušičkou (na žetony), restaurace
Venkovní dispozice
prostorný pozemek, uprostřed zeleně
Minimální počet nocí
standardně 7
Děti
dětské hřiště, s prolézačkami
Sport
tenis
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.