Dovolená Rezidence Le Mas du Tanit cena od 9119.6 Kč

Rezidence Le Mas du Tanit, Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Côte d'Azur, 6.5.2017, Bez stravy
Rezidence Le Mas du Tanit
Termín:
6.5. – 13.5.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:113644812
9 120 Kč (-0 %)
Vybavení
Recepce, výtahy, bazén s terasou a lehátky, podzemní parkoviště (45 EUR/týden), garáže (55 EUR/týden).
Ubytování
Prostorné a velmi hezky dekorované byty s kompletně vybavenou kuchyňkou, s koupelnou a WC, TV (39 EUR/týden), telefonem, balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem. Vybavení bytů, rozměry a uspořádání místností a lůžek je různé (byty jsou pronajímány od soukromých majitelů). STU 2 (28-30 m2): obytná kuchyně s rozkládacím dvojlůžkem nebo dvěma lůžky. STU 3 (32-35 m2): obytná kuchyně s rozkládací pohovkou a sklápěcím lůžkem nebo se třemi lůžky. STU 4 (35 m2): obytná kuchyně s rozkládací pohovkou a dvěma sklápěcími lůžky nebo s lůžkem, výsuvným lůžkem a sklápěcím dvojlůžkem. 2P4/5 (35 m2): obytná kuchyně s rozkládací pohovkou dvojlůžkem a jedním lůžkem nebo se dvěma pohovkami a výsuvným lůžkem, ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma lůžky nebo palandou. 2P4 (55 m2): obytná kuchyně s rozkládacím nebo sklápěcím dvojlůžkem, oddělená dvojlůžkem nebo dvěma lůžky. 3P6 (68-80 m2): samostatná kuchyně, obytná část rozkládacím dvojlůžkem, dvě oddělené ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži. Zábavní parky Marineland a Aquasplash na okraji letoviska Antibes směr Nice.
Popis
ANTIBES / JUAN LES PINS Oblíbené prázdninové letovisko Antibes a jeho moderní část Juan les Pins leží přímo v srdci Azurového pobřeží. Zatímco centrum Antibes tvoří historické jádro s pevností a jachetním přístavem, v Juan les Pins najdete klasickou pobřežní promenádu s obchody, restauracemi a bary. Návštěvníci ocení písčité i oblázkové pláže a pestrý noční život, rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu zábavních parků Aquasplash a Marineland. REZIDENCE LE MAS DU TANIT Oblíbená rezidence tvořená výškovými budovami se nachází v rezidenční čtvrti velmi blízko centra, 500 m od pláží. V blízkosti je supermarket a několik obchodů. Ubytování je vhodné zejména pro mladé klienty či skupinky přátel. Byty jsou pronajímány od soukromých vlastníků a jsou rozdílné rozměrem i vybavením.
Stravování
Vlastní.
Pláž
500 m od rezidence jsou písčité pláže, soukromé i veřejné neplacené.
Doprava
Vlastní. Letecká doprava: odlety z Prahy do Nice od května do října. Přímý let trvá cca 2 hodiny. Cena letenky bez transferu: 5.990 - 9.000 Kč (cena letenky vám bude potvrzena při rezervaci, ceny se mění v závislosti na obsazenosti letadla). Fakultativně možno zajistit: Soukromý transfer letiště - hotel - letiště: 2.190 Kč/osoba/obousměr (klienti mohou pro dopravu použít příbřežní vláček či autobus, který projíždí všechna letoviska na Riviéře, cena cca 10 EUR/osoba, popř. taxi). Pronájem automobilu: cena od 1.200 Kč/den (základní typ pro 4 osoby; připravíme vám nabídku vozidel dle vašich požadavků).
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence. Pobyt: od soboty do soboty.
Slevy
SPECIÁLNÍ AKCE: SLEVA 10% při dvou- a 30% při třítýdenním pobytu v období do 13.05. a od 09.09.2017. SLEVA 6% při nákupu do 28.02., 4% do 30.04.2017 (již odečtená v ceně).
Příplatky
POVINNÉ: Vratná kauce: 200 EUR/byt (hotovost, plat. karta). Místní poplatky: cca 7 EUR/os./týden. NEPOVINNÉ: Ložní prádlo: 10 EUR/os./týden. Ručníky: 6,50 EUR/os./týden. Podzemní garáže: 25 EUR/týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden. Domácí zvíře: 35 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 42-61 EUR. Cestovní pojištění: viz .
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Campanatour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK