Dovolená Rezidence Le Mas du Tanit cena od 9250 Kč

Rezidence Le Mas du Tanit, Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Côte d'Azur, 6.5.2017, Bez stravy
Rezidence Le Mas du Tanit
Termín:
6.5. – 13.5.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:113644812
9 250 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
ANTIBES / JUAN LES PINS Oblíbené prázdninové letovisko Antibes a jeho moderní část Juan les Pins leží přímo v srdci Azurového pobřeží. Zatímco centrum Antibes tvoří historické jádro s pevností a jachetním přístavem, v Juan les Pins najdete klasickou pobřežní promenádu s obchody, restauracemi a bary. Návštěvníci ocení písčité i oblázkové pláže a pestrý noční život, rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu zábavních parků Aquasplash a Marineland. REZIDENCE LE MAS DU TANIT Oblíbená rezidence tvořená výškovými budovami se nachází v rezidenční čtvrti velmi blízko centra, 500 m od pláží. V blízkosti je supermarket a několik obchodů. Ubytování je vhodné zejména pro mladé klienty či skupinky přátel. Byty jsou pronajímány od soukromých vlastníků a jsou rozdílné rozměrem i vybavením.
Ubytování
Prostorné a velmi hezky dekorované byty s kompletně vybavenou kuchyňkou, s koupelnou a WC, TV (39 EUR/týden), telefonem, balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem. Vybavení bytů, rozměry a uspořádání místností a lůžek je různé (byty jsou pronajímány od soukromých majitelů). STU 2 (28-30 m2): obytná kuchyně s rozkládacím dvojlůžkem nebo dvěma lůžky. STU 3 (32-35 m2): obytná kuchyně s rozkládací pohovkou a sklápěcím lůžkem nebo se třemi lůžky. STU 4 (35 m2): obytná kuchyně s rozkládací pohovkou a dvěma sklápěcími lůžky nebo s lůžkem, výsuvným lůžkem a sklápěcím dvojlůžkem. 2P4/5 (35 m2): obytná kuchyně s rozkládací pohovkou dvojlůžkem a jedním lůžkem nebo se dvěma pohovkami a výsuvným lůžkem, ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma lůžky nebo palandou. 2P4 (55 m2): obytná kuchyně s rozkládacím nebo sklápěcím dvojlůžkem, oddělená dvojlůžkem nebo dvěma lůžky. 3P6 (68-80 m2): samostatná kuchyně, obytná část rozkládacím dvojlůžkem, dvě oddělené ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži. Zábavní parky Marineland a Aquasplash na okraji letoviska Antibes směr Nice.
Vybavení
Recepce, výtahy, bazén s terasou a lehátky, podzemní parkoviště (45 EUR/týden), garáže (55 EUR/týden).
Stravování
Vlastní.
Pláž
500 m od rezidence jsou písčité pláže, soukromé i veřejné neplacené.
Doprava
Vlastní. Letecká doprava: odlety z Prahy do Nice od května do října. Přímý let trvá cca 2 hodiny. Cena letenky bez transferu: 5.990 - 9.000 Kč (cena letenky vám bude potvrzena při rezervaci, ceny se mění v závislosti na obsazenosti letadla). Fakultativně možno zajistit: Soukromý transfer letiště - hotel - letiště: 2.190 Kč/osoba/obousměr (klienti mohou pro dopravu použít příbřežní vláček či autobus, který projíždí všechna letoviska na Riviéře, cena cca 10 EUR/osoba, popř. taxi). Pronájem automobilu: cena od 1.200 Kč/den (základní typ pro 4 osoby; připravíme vám nabídku vozidel dle vašich požadavků).
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence. Pobyt: od soboty do soboty.
Slevy
SPECIÁLNÍ AKCE: SLEVA 10% při dvou- a 30% při třítýdenním pobytu v období do 13.05. a od 09.09.2017. SLEVA 6% při nákupu do 28.02., 4% do 30.04.2017 (již odečtená v ceně).
Příplatky
POVINNÉ: Vratná kauce: 200 EUR/byt (hotovost, plat. karta). Místní poplatky: cca 7 EUR/os./týden. NEPOVINNÉ: Ložní prádlo: 10 EUR/os./týden. Ručníky: 6,50 EUR/os./týden. Podzemní garáže: 25 EUR/týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden. Domácí zvíře: 35 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 42-61 EUR. Cestovní pojištění: viz .
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Campanatour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK