Dovolená Romantické údolí Wachau s plavbou po Dunaji a návštěvou Vídně cena od 690 Kč

Romantické údolí Wachau s plavbou po Dunaji a návštěvou Vídně, Rakousko, 13.5.2017, Bez stravy

Romantické údolí Wachau s plavbou po Dunaji a návštěvou Vídně starstarstar

Romantické údolí Wachau s plavbou po Dunaji a návštěvou Vídně
Termín:
13.5. – 13.5.2017
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:107966776
690 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Romantické údolí Wachau
Popis
Prohlídka starobylého centra města Krems, poté přejezd do Melku nebo vyhlídková plavba lodí po Dunaji z Kremsu do Melku vinařskou oblasti Wachau – UNESCO (23,7 eur dospělý, děti 10–15 let 11,85 eur a děti do 10 let zdarma). Uvidíte malebné vinařské osady, středověké pevnosti a velkolepé kláštery nad Dunajem. Melk – fakultativně návštěva nejznámějšího rakouského kláštera (8,5 eur dospělý, studenti do 26 let s průkazem 5 eur, klášterní zahrady 4 eura, slevy pro děti), prohlídka města. Jízda oblastí Waldviertel zpět do České republiky (uvedené ceny za loď a ceny vstupů jsou orientační).
Doprava
Doprava autobusem s klimatizací. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč.
Trasa A
Písek, Strakonice, Vodňany, České Budějovice, Lišov, Třeboň, Suchdol, Halámky.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Kellner Písek, s.r.o., IČ 26049538. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Kellner CK) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK