Dovolená - Salcburk - město adventu a termální wellness pod Alpami - cena od 0 Kč

Nabídka zájezdů - pobyty u moře, na horách, wellness i plavby
Select country and destination
Rozšířené hledání
Salcburk - město adventu a termální wellness pod Alpami - Rakousko - Salzbursko

Salcburk - město adventu a termální wellness pod Alpami starstarstar

Salcburk - město adventu a termální wellness pod Alpami
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis
Zveme vás do Salcburku - města adventu. V žádné jiné roční době není Salcburk krásnější, rozjímavější a půvabnější než ve vánočním období, kdy se na město tiše snášejí sněhové vločky - romantická kulisa tradičních alpských vánočních trhů. Vánoční hudba, biblické příběhy, vánoční dobroty, nápadité dárky, to vše v historickém centru města. Užijte si s námi nenahraditelnou atmosféru a odpočiňte si v termálních lázních Bad Vigaun - lázně s léčebnou vodou, obklopené alpskými vrcholy - to je wellness v Salcbursku.
Program1az9
1. den: V časných ranních hodinách odjezd z republiky, kolem poledne příjezd do vánočního SALCBURKU, prohlídka historického jádra (UNESCO), které se rozprostírá mezi horou Mönchsberg (Mnišská hora) a řekou Salzach, po trase - náměstí Domplatz s velkolepou katedrálou, náměstí Residenzplatz se známou zvonkohrou, Getreidegasse – jedna z nejdelších a nejmalebnějších ulic v historickém centru, Mozartův rodný dům aj. Na závěr dne navštívíme "Ježíškův trh" na náměstí před Salcburským dómem a na Rezidenčním náměstí. Ochutnáme pečené kaštany, pražené mandle, horký punč nebo svařené víno. Trh byl společně s vánočními trhy ve Vídni, Paříži, Amsterdamu a Norimberku vyhlášen za jeden z nejkrásnějších v Evropě.
2. den: Dopoledne relaxace v termálních lázních BAD VIGAUN, lázně v blízkosti Salcburku nám nabídnou odpočinek a doplnění energie. K dispozici nám jsou moderní bazény s teplotou vody 28 - 36°C, tradiční finské sauny, aroma parní lázně, parní solné lázně, infrakabiny aj., velká panoramatická okna odkrývají výhledy na fascinující svět hor a ideálním způsobem tak přispívají k uklidnění a relaxaci. Pro ty kdo nechtějí navštívit termální lázně Bad Vigaun je připraven výlet do nedalekého městečka HALLEIN, na březích řeky Salzach, město proslavené díky hudebnímu skladateli Františku Xaveru Gruberovi, zde složil nejznámější vánoční píseň Tichá noc, prohlídka Halleinu a návštěva adventních trhů. Odpoledne společný program v SALCBURKU tzv. Hellbrunnské adventní okouzlení, romantický, nápaditý a staromódně nostalgický trh na nádvoří Hellbrunnského zámku. Cestu nám budou lemovat hořící pochodně, pochutnáme si na vánočním cukroví a budeme obdivovat obrovský adventní kalendář. Tímto se rozloučíme se Salcburkem a v podvečer odjedeme do ČR.
Trasa
Trasa A - Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), HK, PCE, Holice (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), PŘÍPADNĚ JEDE OPAČNĚ
Trasa L - Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová
Cena zahrnuje
dopravu lux. klim. busem, výlet do Halleinu (min. 10 účastníků), 1x ubytování v hotelu*** - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím, 1x snídani, průvodce
Cena nezahrnuje
vstupné, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek:
1lůžk. pokoj 500 Kč, komplex. pojištění vč. storna zájezdu 60 Kč

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.