Dovolená Sicílie pro seniory 55+ (hotel 4*) cena od 15490 Kč

Sicílie pro seniory 55+ (hotel 4*), Itálie, Sicílie, 24.9.2017, Polopenze

Sicílie pro seniory 55+ (hotel 4*) starstarstarstar

Sicílie pro seniory 55+ (hotel 4*)
FM
Termín:
24.9. – 1.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:106003538
15 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, televizí, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek)
Poloha
Popis typového hotelu: Sporting Baia 4* se nachází u zálivu Giardini Naxos nedaleko Taorminy. Vzdálenost od letiště je 65km a centrum letoviska s obchody je vzdáleno pouhých 100m. V hotelu se nachází sluneční terasa, odkud je krásný výhled na sopku Etnu. V hotelu můžete relaxovat v salonu krásy, fitness centru, sauně, u vnitřního bazénu nebo přímo na pláži u hotelu.
Středisko
Siclie
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, fitness centrum (za poplatek), vnitřní bazén a spa centrum (za poplatek), hotel má soukromou pláž, která je dostupná přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky za poplatek, WI-FI za poplatek.
Stravování
Rozšířená kontinentální snídaně bufetovou formou. Večeře servírované výběrem z menu, salátový bufet.
Pláž
Pláž s hrubozrnným pískem se nachází přímo u hotelu přes cestu. Plážový servis, tj. vstup na pláž, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy na Sicílii - přímé lety, transfery do hotelu, ubytování, večeře, nocleh. 2. - 7. den: Snídaně, individuální volno s možností odpočinku nebo účast na některém z fakultativních výletů, večeře a nocleh v hotelu. Termín polodenního výletu v rámci zájezdu bude upřesněn na místě delegátem. 8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Upozornění
Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.
Cena nezahrnuje
* příplatek za jednolůžkový pokoj (senior) 3 700,- Kč * příplatek za neseniora 2 700,- Kč * fakultativní výlety (možnost zakoupení na místě) * místní pobytovou taxu (splatná na místě)
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu Praha - Catania - Praha včetně tax a příplatků * transfer letiště - hotel - letiště * 7 noclehů s POLOPENZÍ * 1x polodenní výlet (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště)* služby českého delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Čedok) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK