Dovolená Siros cena od 7989 Kč

Siros, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Leptokaria, 15.9.2017, Bez stravy
Siros
FM
Termín:
15.9. – 22.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Brno)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:109269370
7 989 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: aparthotel Siros
Popis
Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře.
Pláž je písčitá, moře bez ježků.
Ubytování
Penzion SIROS - 2 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s klimatizací, TV, cca 80 m od pláže. Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí).
Poloha
Nachází se v blízkosti pláže i centra. Jedná se o třípatrovou budovu, dobře udržovanou s pěkným nábytkem. Každé ubytování má kuchyňský kout, jehož součástí je dvouplotýnkový vařič, lednice a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. K vybavení patří i polštáře, deky a povlečení. Součástí studií a apartmánů jsou sociální zařízení - WC, umyvadlo a sprchový kout. Recepce a kavárna v přízemí dotváří pohodovou atmosféru.
Vybavení a služby
na každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce.
Další informace
Výlety: Olymp + Dion, Soluň + vodní park, Atheny, kláštery Meteora, řecký večer,… Platí se na místě.

Ceny leteckých zájezdů zahrnují zálohovou částku základního palivového příplatku. Dojde-li ke zvýšení palivového příplatku ze strany leteckých společností, může CK klientům toto zvýšení před odletem doúčtovat.
Stravování
Vaření v kuchyňkách nebo lze dokoupit – večeře či polopenze, výběr z jídelního lístku, nápoje nejsou v ceně. Stravu lze prodávat i na méně dnů.
Doprava
Busem, nástupní místa - základní odjezdová trasa CHRUDIM, PARDUBICE, H. KRÁLOVÉ, HOLICE, V. MÝTO, LITOMYŠL, POLICKA, SVITAVY, LETOVICE, BRNO

Letecky z Brna do Soluně a poté transfer do Leptokarie
Cena zahrnuje
Ubytování, doprava letecky z Brna, kombinovaná nebo zájezdovým busem přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko a Makedonii, delegát v místě pobytu, závěrečný úklid.

Letenka Brno – Soluň – Brno, (KOMBINACE – jedna cesta let, jedna cesta bus), transfer ze Soluně do Leptokarie a zpět; letištní, bezpečností a palivovou taxu á 2.150,-Kč

Palivový příplatek:
Ceny leteckých zájezdů zahrnují zálohovou částku základního palivového příplatku. Dojde-li ke zvýšení palivového příplatku ze strany leteckých společností, může CK klientům toto zvýšení před odletem doúčtovat.
Cena nezahrnuje
PŘÍPLATKY:
Jednolůžkový pokoj +350,-/noc

Stravování: - polopenze 320,-/den
- večeře 210,-/den

kompletní pojištění vč. léčeb. výloh a storna
dospělí 33,-/os./den
děti do 15 let 23,-/os./den

Samostatná zpáteční jízdenka = 3.400,-
Samostatná letenka (vč. tax) = 8.500,-
Slevy
Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka).

BUS + LETADLO
Dospělá osoba na přistýlce = -100/noc
Dítě do 15-ti roků na přistýlce = -250/noc

BUS
dítě do 6 let bez lůžka = 1.500,-
vlastní doprava, spojení termínů = -1.900,- z katalogové ceny (u last moment dle aktuálního infa v CK)

LETADLO
dítě do 2 let bez letenky a lůžka = ZDARMA
dítě do 6 let bez lůžka, s letenkou = 7.990,-
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (KO-Tour) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK