Dovolená The Oberoi cena od 129410 Kč

The Oberoi, Mauricius, Pointe aux Piments, 1.10.2017, Snídaně
The Oberoi
Termín:
1.10. – 10.10.2017
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:110335311
129 410 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • Wellness
  • Sportovni aktivity

Kategorie hotelu: *****
Ubytování
Nádherný pětihvězdičkový hotel The Oberoi je známý svou pohostinnou atmosférou a skvělým servisem a díky svému unikátnímu umístění mezi subtropickými zahradami a na březích mořské rezervace Turtle Bay Je místem, na které budete dlouho vzpomínat a rádi se sem vracet.
Poloha
Hotel The Oberoi má jedinečnou polohu v Turtle Bay na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius a je obklopen subtropickými zahradami o rozloze 20 akrů. Hlavní město Port Louis je od hotelu vzdáleno přibližně 15 km.
Zábava
Pro hosty hotelu The Oberoi je k dispozici široká nabídka vodních sportů jako je šnorchlování, potápění, windsurfing, wakeboarding, paddle boarding nebo jízda na kajaku. Dále je možnost zapůjčení kol, návštěvy fitness centra či lázní nebo animačních programů jako je ochutnávka vína, lekce kreslení nebo kuchařské hodiny.
Stravování
Snídaně. Možnost polopenze za příplatek.
Pláž
Hotel The Oberoi se nachází přímo u krásné 600 metrů dlouhé pláže s bílým pískem.
Vybavení
V hotelu naleznete 3 restaurace (The Restaurant, On the Rocks a The Gunpowder Room), bar, širokou nabídku vodních sportů, wi-fi, animační programy, půjčovna kol, lázně The Oberoi s širokou nabídkou procedur od meditací a cvičení pro zklidnění duše i těla po masáže využívající tradiční mauricijské, ájurvédské a západní metody a produkty.Součástí lázní je i salon krásy, sauna, parní komora, bazén a fitness centrum.
Ubytování
Jako základní typ ubytování v The Oberoi nabízíme prostorné Luxury Paviliony, které mají výhled na Indický oceán. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, wi-fi, trezor, telefony, TV/SAT, možnost výběru nejvhodnějšího polštáře, pokojový servis 24/7 a výběr denního tisku. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, županem a kosmetikou vyráběnou speciálně pro síť hotelů The Oberoi. Možnost ubytování v pokojích vyšších kategoriích či soukromých vilách.
Pro děti
Dětský klub pro děti od 3 do 12 let se zábavným a vzdělávacím programem pro děti.
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní na uvedený počet nocí (luxury pavilion), letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě), letištní a palivové taxy, asistenci místního zástupce, transfer z/na letiště, silvestrovská galavečeře 31.12.
Cena nezahrnuje
polopenze
Pořadatelem tohoto zájezdu je AIR MARINE Travel & Incentive s.r.o., IČ 24289825. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (AIR MARINE Travel & Incentive) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK