Dovolená To nejhezčí ze Slovenska cena od 8790 Kč

To nejhezčí ze Slovenska, Slovensko, Vysoké Tatry, 29.7.2017, Polopenze

To nejhezčí ze Slovenska starstar

To nejhezčí ze Slovenska
Termín:
29.7. – 4.8.2017
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:25-47
8 790 Kč (-0 %)

Odjezd z: Trutnov, Dvůr Králové n/L, Jaroměř, Úpice, Č. Kostelec, Náchod,
Návrat do: Trutnov, Dvůr Králové n/L, Jaroměř, Úpice, Č. Kostelec, Náchod,

Vysoké Tatry, krásná příroda, památky UNESCO a termální lázně. Pojeďte s námi do hor, poznejte památky UNESCO, odpočívejte v termálních lázních, projeďte se na pltích po Dunajci! Ubytování v hotelu v centru Tatranské Lomnice nabízí spoustu zábavy a variantně řešené turistické trasy a vycházky.

1. den: odjezd v ranních hodinách. Cestou zastávka na hradě Strečno – prohlídka hradu. Pro zájemce je možnost plavby na
pltích po Váhu. Uvidíte 2 hrady a překrásnou přírodu. Splavuje se 7km a plavba trvá asi hodinu. Ubytování v hotelu, večeře.

2. den: Štrbské Pleso nabízí několik možností vycházek nebo túr. Například Mlýnickou dolinou k vodopádu Skok nebo výjezd lanovkou z údolní stanice až do výšky 1.814 m.n.m. Kousek od vrchní stanice se nachází restaurant se sluneční terasou, ze které jsou jedinečné výhledy do doliny, na Kriváň i romantické Štrbské pleso. Dále můžete pokračovat výstupem na Přední Solisko. Příjemná je i vycházka k Popradskému plesu nebo projížďka lodičkou po jezeru.

3. den: výlet za památkami UNESCO. Spišský hrad – prohlídka zříceniny jednoho z největších hradů Evropy. Levoča – starobylé město, kostel sv. Jakuba s nejvyšším dřevěným gotickým oltářem na světě je dílem řezbáře Mistra Pavla z Levoče. Vrbov - termální koupaliště.

4. den: Starý Smokovec – výjezd lanovkou na Hrebienok, Bilíkova chata, Obrovský vodopád – zde je možno túru ukončit a dojít do Tatranské Lomnice, chata Zamkovského, po magistrále na Skalnaté pleso a dále do Tatranské Lomnice přes Svišťovku nebo lanovkou, možné jsou i delší túry dle vašeho výběru.

5. den: Pieninský národní park – splav Dunajce na pltích. Polská řeka Dunajec přitéká z Tater a vlévá se do Visly, protéká
zhruba osmikilometrovým úsekem, překrásným kaňonem, jenž tvoří slovenskopolskou státní hranici. Plavba do Lesnice, kde v místní kolibě můžete ochutnat výborné bryndzové halušky. Vyšné Ružbachy – termální koupaliště, které plní pramen Isabela.

6. den: tento den strávíme v Tatranské Lomnici , návštěva muzea TANAP, nebo vycházky a túry dle zájmu např. výjezd
lanovkou na Lomnický štít.

7. den: po snídani odjezd se zastávkou v Žilině. Příjezd večer

V ceně: doprava lux. bus, 6x ubytování v hotelu ve 2 lůžkových pokojích se soc. zařízením, 6x polopenzi formou bufetu, průvodce.

Odjezdy na trase : Trutnov, Dvůr Králové n/L, Jaroměř, Úpice, Č. Kostelec, Náchod, Hradec Králové a dále po trase do místa pobytu.

Ubytování : v hotelu s nádechem retra, dnes kompletně zrekonstruovaný

A) jižní strana, balkon

B) severní strana k Lomnickému štítu, bez balkonu

Pořadatelem tohoto zájezdu je PaedDr. Lada Eidner, IČ 45557101. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (CK LADA Trutnov) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK