Dovolená Údolí Wachau, plavba po Dunaji a vinné slavnosti kraje Weinviertel cena od 3390 Kč

Údolí Wachau, plavba po Dunaji a vinné slavnosti kraje Weinviertel, Moře - plavby, 3.6.2017, Snídaně

Údolí Wachau, plavba po Dunaji a vinné slavnosti kraje Weinviertel

Údolí Wachau, plavba po Dunaji a vinné slavnosti kraje Weinviertel
Termín:
3.6. – 4.6.2017
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:114553974
3 390 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
hotel (2 lůžkové pokoje s přísl.)
Katalog 1.den
1. den: odjezd z Prahy v 6 ráno, přejezd do Rakouska, vinařské město RETZ, historické náměstí, rozsáhlé vinné sklepy, větrný mlýn, malebné městečko POYSDORF, rovněž s vinařskou tradicí, uličky vinných sklípků, svět vín a hroznů Vino Versum, jedna z hlavních vinařských slavností v kraji Weinparade, prestižní přehlídka vinařů z Rakouska i Moravy, ochutnávky vín a sektů
Katalog 2.den
2. den: den pro údolí Wachau, krajina vinic podél Dunaje, zapsaná jako celek na seznam světového dědictví UNESCO, klášter MELK, skvostné barokní interiéry, knihovna, chrám, plavba lodí po Dunaji do DÜRNSTEINU po nejkrásnějším úseku Wachau, historická městečka Dürnstein a KREMŽE (Krems), na závěr potěšení smyslů - prohlídka světu vína Loisium v areálu původního vinařského statku, tradiční i moderní výroba vč. sektů a zajímavá současná architektura, ochutnávka vín a možnost nákupu mnoha zajímavých odrůdových vín, návrat do Prahy před půlnocí

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám na slavnostech.
Pojištění
V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1x hotel (2 lůžkové pokoje s přísl.), 1x snídani, průvodce
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, vstupenku na slavnost vína, plavbu po Dunaji a další vstupné (60 €)
Příplatky
550 CZK jednolůžkový pokoj 580 CZK večeře 780 CZK záloha za plavbu po Dunaji 84 CZK komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným busem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVD
Stravování
snídaně, možnost objednat večeři za příplatek - doporučujeme
úvodni popis PROV
Víkend zcela ve znamení vína - nejprve dolnorakouský kraj Weinviertel a jeho tradiční vinařská města a prestižní přehlídka vinařů v Poysdorfu, potom překrásné údolí Wachau s historickými městy a kláštery, plavba po Dunaji. Návštěvy vinných sklepů i multimediálních vinařských muzeí.
Pořadatelem tohoto zájezdu je GEOPS - CESTOVNÍ KANCELÁŘ, s.r.o., IČ 25633261. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Geops) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK