Dovolená Villaggio Europeo cena od 13090 Kč

Villaggio Europeo, Itálie, Sicílie, 30.8.2017, Bez stravy
Villaggio Europeo
Termín:
Načítám ... 30.8. – 6.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:110548720
13 090 Kč (-0 %)
Popis
jednoduše zařízené apartmány, ale vše kompenzuje umístění villaggia s překrásným výhledem na Etnu.
Poloha
Jedna z mála kapacit rozkládajících se přímo u pláže města Catanie. Toto jedinečné umístění umožňuje nejen přímý vstup na krásnou hotelovou pláž karibského charakteru, ale i snadné dosažení magického historického jádra Catanie. Villaggio se nachází na místě odkud je nezapomenutelný pohled na dýmající Etnu a všechny městečka na jejím úpatí. Dobrý výchozí bod pro podnikání výletů po ostrově.
Ubytování
apartmány jsou přízemní, jednoduše zařízené, v bezprostřední blízkosti pláže a obklopené vegetací. Bazén s lehátky, Wi-Fi, restaurace, pizzerie, bar, minimarket, volejbal a rozlehlá hotelová pláž se slunečníky a lehátky. V sezóně animační program a discotéka.
Studio pro 2 osoby (ST2) - jeden pokoj, kuchyňský kouta a obývací pokoj s manželskou postelí nebo 2 lůžky. Na vyžádání možnost 3. a 4. lůžka (v tomto případě jsou místo manželského lůžka v pokoji umístěny palandy), příslušenství a veranda.
Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky popř., na vyžádání 5. a 6. lůžko v podobě palandy, příslušenství, veranda.
Cena lůžek na vyžádání dle termínu Vám rádi na požádání zkalkulujeme.
Rychlý přehled
malý bazén
Wi-Fi
restaurace, bar
minimarket
Stručná poloha
přímo u písečnéí pláže
1 km od centra města
nákupní možnosti cca 3 km
klidné místo
Stravování
vlastní, možnost dokoupení snídaně a večeře.
Poznámka
zvířata povolena za poplatek cca 4 EUR/den (nutno nahlásit při rezervaci).
Odkaz na www
http://www.villaggioeuropeo.it
Www odkaz popis 1
www.villaggioeuropeo.it
Cena letecky/osoba zahrnuje
7 nocí, leteckou dopravu, transfery v místě, letištní a palivové taxy, asistence po telefonu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid, plážový servis (červen - srpen v ostatních měsících může být omezen), spotřebu energií.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní pojištění 30 Kč/osoba a den, případné navýšení palivového příplatku, pobytová taxa, služby delegáta.
Vratná kauce
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa 1,50 EUR/osoba a den, děti do 10 let neplatí.
Příplatky k letecké dopravě
delegátské služby 390 Kč/osoba.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí, asistence po telefonu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid, plážový servis (červen - srpen v ostatních měsících může být omezen), spotřebu energií.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění 30 Kč/osoba a den, pobytová taxa, služby delegáta.
Vratná kauce u vlastní dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky vlastní dopravy
pobytová taxa 1,50 EUR/osoba a den, děti do 10 let neplatí.
Příplatky k vlastní dopravě
delegátské služby 390 Kč/osoba.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Inex) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK