Dovolená Villaggio Faro Punta Stilo cena od 548 Kč

Villaggio Faro Punta Stilo, Itálie, Kalábrie, 29.4.2017, Bez stravy

Villaggio Faro Punta Stilo

Villaggio Faro Punta Stilo
FM
Termín:
29.4. – 6.5.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:109246931
548 Kč (-0 %)
Popis
Popis:
Letní dovolená u Jónského moře ve villaggiu Faro Punta Stilo přímo u pláže
Bohatá nabídka sportovního vyžití
Možnost dokoupení polopenze či plné penze
Bazén pro hosty villaggia zdarma
Všechna ubytování mají terasu
Kalábrie - oblast nádherné přírody a skvělé kuchyně

Kalábrie patří k výjimečným krajům Itálie zejména pro svou přírodu, průzračné moře, bílé písečné pláže, ale také díky své jižanské atmosféře. Je to oblast z větší části hornatá, avšak má 800 km krásných pobřeží a je vhodná pro letní dovolenou protože nabízí největší počet slunečních dní v roce. Pobřeží v oblasti Capo Vaticano je ideální pro potápění. Nádherné je městečko Tropea, které se tyčí na skalnatém výběžku. Kalábrie má také tři národní parky – Nazionale dell´Aspromonte, Nazionale della Sila nebo park Pollino.


Ubytování ve Villaggiu Faro Punta Stilo

Komplex je obklopen tropickými rostlinami a zelení a nachází se v těsné blízkosti moře. Villaggio Faro Punta Stilo je v oblasti zvané Guardavalle Marina známé svojí historií. Součást areálu jsou hotelové pokoje, mobilhome a kemp pro stany. Přízemní bungalovy a apartmány v řadové výstavbě mají velmi jednoduché zařízení pro méně náročnou klientelu. Výhodou tohoto villaggia je jeho ideální poloha přímo u pláže.

Mezi vybavení villaggia patří 2 bazény z toho jeden dětský, bar, restaurace, minimarket, animace, dětský koutek, tenisové kurty, hřiště na minifotbal, plážový volejbal, hřiště na volejbal, basketbalové hřiště, petanque.

Ubytování v bugalovech - pro nenáročné klienty

Mono 2/3 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem a s přistýlkou, soc. zařízení, terasa.

Mono 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem, palanda, soc. zařízení, terasa.

Bilo 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s palandou, pokoj s manželským lůžkem, soc. zařízení, terasa.

Apartmány - pro nenáročné klienty

Trilo 5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s 1 lůžkem, pokoj s manželským lůžkem, pokoj s palandou, soc. zařízení, terasa.

Trilo 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s palandou, pokoj s manželským lůžkem, pokoj s 2 lůžky, soc. zařízení, terasa.

NĚKTERÉ APARTMÁNY MAJÍ KUCHYŇSKÝ KOUT NA KRYTÉ TERASE.

Mobilhomy - pro nenáročné klienty

Mono 4 - Pokoj s manželským lůžkem a 2 lůžky, zděná terasa s malým kuchyňským koutem a ledničkou, malé zděné soc. zařízení (WC, sprcha, umyvadlo).

Komplex se nachází na pobřeží Jónského moře, vzdálenost od moře je cca 30 až 100 m. Pláž je z bílého hrubšího písku, vstup do moře je kamenitý, soukromá pláž s plážovým servisem k dispozici (za poplatek), plážový volejbal.


Stravování
Ve vlastní režii
Na místě možnost dokoupení polopenze 13 €/os./den, děti do 10 let 8 €/os./den, nebo plné penze 18 €/os./den, děti do 10 let 13 €/os./den, nutné vyžádat předem u CK
Tipy na výlety
Sicílie
Řím
Neapol
Národní parky Aspromonte, Sila, Pollino
Tropea
Sorrento
Důležité informace
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Check in od 17.00, check out do 10.00
Asistenční telefonní služba v českém nebo slovenském jazyce.
Povinný poplatek za plážový servis 15 €/apt./týden – slunečník a 2 plážová křesla
Malá domácí zvířata jsou povolena
Poznámka

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu energií, klubovou kartu: bazény (od 25.5. - 15.9.), animace (15.6. - 7.9.), všechna sportovní hřiště do 29.6. a od 31.8. - v ostatních termínech za poplatek.

Cena nezahrnuje: povinnou vratnou kauci 25 €, povinný poplatek za závěrečný úklid 10 €/apt., povinný poplatek za plážový servis 15 €/apt./týden 1 slunečník a 2 plážová křesla, na vyžadání - povlečení 3 €/os., možnost dokoupení HB na vyžádání v restauraci 13 €/os./den, děti do 10 let 8 €/den, nebo FB 18 €/os./den, děti do 10 let 13 €/den na vyžádání, tenisové kurty 10 €/hod., večer 15 €/hod., případnou povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (České kormidlo) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Odesláním tohoto objednávkového formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ZÁJEZDU..

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Odesláním této nezávazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů své osoby a osob zde uvedených a zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme vám za vaši důvěru. Uděláme maximum pro to, aby objednání vašeho zájezdu proběhlo rychle a přesně dle vašich požadavků. V naší nabídce pracujeme s kompletní nabídkou více jak 300 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Spolupracujeme také se zahraničními cestovními kancelářemi (Německo, Slovensko, Polsko apod.). Vždy se snažíme nalézt pro naše klienty ty nejzajímavější nabídky a nejlepší ceny. Vždy platí, že naše ceny nikdy nemohou být vyšší než ceny pořádajících cestovních kanceláří, právě naopak vždy dostáváte něco navíc...

Upozornění:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Co se stane po odeslání formuláře?

Po odeslání této nezávazné objednávky ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd volný a pokud ano, zajistíme pro vás předběžnou rezervaci zájezdu. V případě většiny zastupovaných cestovních kanceláří máme zajištěny on-line přístupy do objednávkového systému příslušné cestovní kanceláře a mžeme tak ověřit volné kapacity zájezdů. Nicméně u některých cestovních kanceláří je provoz systému v určitých okamžicích omezen nebo nepracují ve skutečném režimu on-line (většinou se to týká menších cestovních kanceláří). I přesto uděláme vše pro urychlení a vyřízení vašeho požadavku. Poté Vám potvrdíme konečnou cenu včetně dostupných slev a sdělíme dobu platnosti nezávazné rezervace, během které se můžete rozhodnout, zda zájezd objednáte závazně.

Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače. Dostanete od nás vyplněnou originální smlouvy o zájezdu (používáme originální formuláře cestovních kanceláří, abyste byli pravdivě informováni s kým cestujete), kterou pouze potvrdíte a pošlete zpět spolu s dokladem o zaplacení zálohy. Spolu s tím obdržíte i doklad o zákonném pojištění cestovní kanceláře a konkrétní všeobecné obchodní podmínky cestovní konceláře. Více informací naleznete také v sekci Nápověda.  

I když se v maximální možné míře snažíme o správné nastavení cen, je nutné tyto ceny brát jako orientační Cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platná je vždy pouze cena uvedená na smlouvě o zájezdu, který vám zašleme!

Cestovní agentura neodpovídá za případné chyby v datech cestovních kanceláří.

Doplňující informace:

Pro správné stanovení dětské ceny je vždy důležitý správný věk dítěte, vždy je důležitý věk dítěte, který bude dosažen v den konce pobytu. Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 

Cena za osobu v apartmánu nebo studiu platí vždy při plném obsazení apartmánu nebo studie (podle jeho maximálního obsazení). Vždy se musí zaplatit celý apartmán, i když nebude plně obsazen  (pokud není uvedeno jinak). Nejčastěji používané zkratky v popisech ubytování: A = apartmán, S = studio, P = pokoj, mono = apartmán s jednou místností, bilo = apartmán se 2 místnostmi, trilo = apartmán se 3 místnostmi, quadrilo = apartmán se 4 místnostmi. (Příklady obvyklého zápisu: bilo 4/3 = cena za osobu v apartmánu se 2 místnostmi a 4 lůžky, při obsazení 3 osobami, nebo např. mono 4/4 = cena za osobu v apartmánu s jednou místností a 4 lůžky při plném obsazení apod. V případě nejasností nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme celkovou kalkulaci zájezdu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností neváhejte použít pole "poznámka", do kterého uveďte váš dotaz, upozornění na určitou skutečnost, slevu, slevovou kartu apod.

V případě nejasností vás budeme kontaktovat a nejasnosti vyřešíme.

 

 

 

 

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK