Dovolená Villaggio Faro Punta Stilo cena od 548 Kč

Villaggio Faro Punta Stilo, Itálie, Kalábrie, 6.5.2017, Bez stravy

Villaggio Faro Punta Stilo

Villaggio Faro Punta Stilo
FM
Termín:
6.5. – 13.5.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:109246932
548 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: **
Popis
Popis:
Letní dovolená u Jónského moře ve villaggiu Faro Punta Stilo přímo u pláže
Bohatá nabídka sportovního vyžití
Možnost dokoupení polopenze či plné penze
Bazén pro hosty villaggia zdarma
Všechna ubytování mají terasu
Kalábrie - oblast nádherné přírody a skvělé kuchyně

Kalábrie patří k výjimečným krajům Itálie zejména pro svou přírodu, průzračné moře, bílé písečné pláže, ale také díky své jižanské atmosféře. Je to oblast z větší části hornatá, avšak má 800 km krásných pobřeží a je vhodná pro letní dovolenou protože nabízí největší počet slunečních dní v roce. Pobřeží v oblasti Capo Vaticano je ideální pro potápění. Nádherné je městečko Tropea, které se tyčí na skalnatém výběžku. Kalábrie má také tři národní parky – Nazionale dell´Aspromonte, Nazionale della Sila nebo park Pollino.


Ubytování ve Villaggiu Faro Punta Stilo

Komplex je obklopen tropickými rostlinami a zelení a nachází se v těsné blízkosti moře. Villaggio Faro Punta Stilo je v oblasti zvané Guardavalle Marina známé svojí historií. Součást areálu jsou hotelové pokoje, mobilhome a kemp pro stany. Přízemní bungalovy a apartmány v řadové výstavbě mají velmi jednoduché zařízení pro méně náročnou klientelu. Výhodou tohoto villaggia je jeho ideální poloha přímo u pláže.

Mezi vybavení villaggia patří 2 bazény z toho jeden dětský, bar, restaurace, minimarket, animace, dětský koutek, tenisové kurty, hřiště na minifotbal, plážový volejbal, hřiště na volejbal, basketbalové hřiště, petanque.

Ubytování v bugalovech - pro nenáročné klienty

Mono 2/3 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem a s přistýlkou, soc. zařízení, terasa.

Mono 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem, palanda, soc. zařízení, terasa.

Bilo 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s palandou, pokoj s manželským lůžkem, soc. zařízení, terasa.

Apartmány - pro nenáročné klienty

Trilo 5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s 1 lůžkem, pokoj s manželským lůžkem, pokoj s palandou, soc. zařízení, terasa.

Trilo 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s palandou, pokoj s manželským lůžkem, pokoj s 2 lůžky, soc. zařízení, terasa.

NĚKTERÉ APARTMÁNY MAJÍ KUCHYŇSKÝ KOUT NA KRYTÉ TERASE.

Mobilhomy - pro nenáročné klienty

Mono 4 - Pokoj s manželským lůžkem a 2 lůžky, zděná terasa s malým kuchyňským koutem a ledničkou, malé zděné soc. zařízení (WC, sprcha, umyvadlo).

Komplex se nachází na pobřeží Jónského moře, vzdálenost od moře je cca 30 až 100 m. Pláž je z bílého hrubšího písku, vstup do moře je kamenitý, soukromá pláž s plážovým servisem k dispozici (za poplatek), plážový volejbal.


Stravování
Ve vlastní režii
Na místě možnost dokoupení polopenze 13 €/os./den, děti do 10 let 8 €/os./den, nebo plné penze 18 €/os./den, děti do 10 let 13 €/os./den, nutné vyžádat předem u CK
Tipy na výlety
Sicílie
Řím
Neapol
Národní parky Aspromonte, Sila, Pollino
Tropea
Sorrento
Důležité informace
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Check in od 17.00, check out do 10.00
Asistenční telefonní služba v českém nebo slovenském jazyce.
Povinný poplatek za plážový servis 15 €/apt./týden – slunečník a 2 plážová křesla
Malá domácí zvířata jsou povolena
Poznámka

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu energií, klubovou kartu: bazény (od 25.5. - 15.9.), animace (15.6. - 7.9.), všechna sportovní hřiště do 29.6. a od 31.8. - v ostatních termínech za poplatek.

Cena nezahrnuje: povinnou vratnou kauci 25 €, povinný poplatek za závěrečný úklid 10 €/apt., povinný poplatek za plážový servis 15 €/apt./týden 1 slunečník a 2 plážová křesla, na vyžadání - povlečení 3 €/os., možnost dokoupení HB na vyžádání v restauraci 13 €/os./den, děti do 10 let 8 €/den, nebo FB 18 €/os./den, děti do 10 let 13 €/den na vyžádání, tenisové kurty 10 €/hod., večer 15 €/hod., případnou povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (České kormidlo) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK