Dovolená Villaggio Riccio - Chatka cena od 8043 Kč

Villaggio Riccio - Chatka, Itálie, Apúlie, Gargano, Mattinata, 18.7.2017, Bez stravy

Villaggio Riccio - Chatka starstarstar

Villaggio Riccio - Chatka
LM
Termín:
18.7. – 30.7.2017
Změnit termín
Délka:13 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:106105082
8 043 Kč (-30 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Riccio Chatka
Popis zájezdu
Areál Villaggio Riccio

V areálu je zákazníkům k dispozici česky mluvící zástupce CK. Ubytování zákazníků, informativní schůzky, zajišťování fakultativních výletů, tak i technické problémy s ubytováním i inventářem řeší pracovníci recepce.Možnost cvičení aerobicu a zumby, posilovna je k dispozici zdarma. Každý večer probíhá v areálu Villaggio Riccio animační program - společenské aktivity nebo večerní disco. Během dne se pořádají různé turnaje v beach volejbalu, nohejbalu a mnoho dalších.


Parkování je přímo v areálu Villaggio Riccio na vyhrazeném hlídaném místě. Areál je oplocený a přes noc hlídaný. V areálu je nutno dodržovat noční klid od 1:00-6:00 hod.


Sprchy s teplou vodou, WC, prostor na umývání nádobí a praní jsou v areálu umístěny centrálně. Společné sociální zařízení není vybaveno záchodovými prkénky, toaletním papírem, mýdlem, šamponem ani ručníky. Voda v sociálních zařízeních a objektech je pitná, ale mírně slaná. Pitná voda z řádu je dostupná na vyhrazených místech zdarma.


UPOZORNĚNÍ: Villaggio Riccio a jeho okolí včetně přístupů na pláž nejsou vhodné pro invalidy-vozíčkáře.


V místě pobytu vybírají pracovníci recepce při příjezdu zákazníků vratnou kauci ve výši 1000 Kč nebo 50 EUR za objekt.V areálu máme k dispozici WIFI, můžete si na recepci zakoupit kódy, které vás připustí internetu.Můžete si vybrat ze tří možností:


1. 3 EUR – max. 1 den – kapacita 150 MB


2. 12 EUR – max. 7 dnů – kapacita 800 MB


3. 15 EUR – max. 10 dnů – kapacita 1200 MB


Po vyčerpání kapacity MB bude přístup na internet zpomalen na rychlost 64/64kbit. Objem přenesených dat se sčítá oběma směry (upload+download).


Přístup k WIFI je Vám k dispozici v celém areálu Villaggio Riccio a na pláži Lido Riccio.


Městečko Mattinata, které má přibližně 7000 obyvatel se nachází v jižní a možná nejkrásnější části poloostrova Gargano asi 30 minut pomalé pěší chůze od areálu Villaggio Riccio. Má klidnou pěší zónu s úzkými uličkami, tak typickými pro jižní Itálii, elegantními obchůdky, romantickými kavárničkami a pizzeriemi.Doprava

Autobusová doprava - Do našeho areálu Villaggio Riccio využíváme autobusovou přepravu zahraničními autobusy s klimatizací a WC, s DVD přehrávačem, s možností zakoupení nápojů po cestě za Kč (pivo, nealko, káva, čaj). Jede se po trase A: Brno - Praha - Plzeň - Rozvadov - Itálie (Mattinata) nebo po trase B: Brno - Mikulov - Itálie (Mattinata) nebo po trase C:Ostrava - Olomouc - Brno - Mikulov - Itálie (Mattinata), nejsou možná jiná nástupní místa. Nástupní místo Ostrava je za poplatek 400 Kč, Olomouc 200Kč (svoz tam i zpět). Místenky na sedadla je možné si zakoupit v CK 260,-/os/tam i zpět.
Předpokládané časy a místa odjezdů najdete na tomto odkaze: http://www.gargano.cz/autobusova.html
Přesný čas odjezdu je uveden v Pokynech k odjezdu, které každý zákazník obdrží od CK e-mailem, poštou nebo osobně spolu s Voucherem.


Cena zahrnuje
ubytování, večeře zdarma, pojištění CK proti úpadku, případnou autobusovou dopravu
Cena nezahrnuje
parkování, cestovní pojištění, neobsazená lůžka, rekreační taxu, poplatek za povlečení a úklid
Pořadatelem tohoto zájezdu je GARGANO CK s.r.o., IČ 28292731. <1> VŠECHNY ZÁJEZDY POŘÁDANÉ TOUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ (Gargano CK) U NÁS ZAKOUPÍTE VŽDY ZA STEJNÉ CENY A VE STEJNÉM SYSTÉMU SLEV, BONUSŮ A VÝHOD, JAKO KDYBY BYL ZAKOUPEN PŘÍMO U POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE. <2> K CENĚ ZÁJEZDU SI NIKDY NIC NEPŘIDÁVÁME, NAOPAK VÁM POMŮŽEME VYHLEDAT TU NEJLEPŠÍ NABÍDKU Z TISÍCŮ NABÍDEK CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. <3> K PRODEJI ZÁJEZDŮ TÉTO CESTOVNÍ KANCELÁŘE A JEJÍCH PRODUKTŮ JSME OPRÁVNĚNI JAKO AUTORIZOVANÍ PRODEJCI CESTOVNÍ KANCELÁŘE.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK