Proč nakupovat zájezdy a dovolenou na 123ZAJEZDY.CZ

Proč kupovat zájezdy u nás

Jaké výhody vám nabízí nákup zájezdu či pobytu prostřednictvím serveru 123ZAJEZDY?

Za naši hlavní výhodu považujeme přístup k našim klientům – nesnažíme se pouze prodat nějaký konkrétní zájezd, ale snažíme se vždy o poskytnutí skutečných rad a zprostředkování zkušeností, které z mnohaletého prodeje zájezdů máme. Sami rádi cestujeme. Pro nás je důležité, aby se klienti – a samozřejmě i vy – k nám rádi opakovaně vraceli.

Pravidelně také navštěvujeme jednotlivé destinace a ověřujeme si skutečnosti, které popisují nejrůznější cestovní kanceláře či hotely v jejich nabídkách. Jsme rádi za každou zpětnou reakci od našich klientů a právě tato práce s referencemi nám umožňuje si i lépe vybírat spolupracující cestovní kanceláře a partnery.

Jaká je cena našich zájezdů v porovnání s cestovními kancelářemi?

V podstatě zjednodušeně řečeno – zájezdy musíme (ostatně stejně jako i jiné cestovní agentury) na základě smlouvy s příslušnou cestovní kanceláří prodávat za stejné ceny jako pořádající cestovní kancelář. Cenu zájezdu nikdy nenavyšujeme – jsme totiž placeni formou provize přímo příslušnou cestovní kanceláří. Výběr zájezdů u cestovní agentury oproti cestovní kanceláři je pro vás výhodný zejména proto, že nejste omezeni nabídkou konkrétní kanceláře – často se totiž stává, že stejný zájezd (tj. kombinaci hotelu + letenky apod.) nabízí i další cestovní kanceláře a nás vám pak dáme více variant k výběru.

Co považujeme za naše výhody?

  • ZKUŠENOSTI - dlouholeté osobní zkušenosti při prodeji zájezdů

Prodejem zájezdů se zabýváme již několik let a snažíme se všechny získané poznatky zprostředkovat našim klientům

  • SAMI CESTUJEME - rádi cestujeme a poznáváme sami jednotlivé destinace, hotely, ubytování

Sami cestujeme, navštěvujeme jednotlivé destinace, hodnotíme a na základě těchto skutečností prodáváme.

  • OVĚŘENÍ PARTNEŘI - spolupracujeme pouze s ověřenými cestovními kancelářemi a partnery

Své partnery - cestovní kanceláře a případné zahraniční partnery - si průběžně hodnotíme dle získaných recenzí klientů, Partnery a jejich nabídku, nesplňuje-li požadované standardy nenabízíme. Všechny nabízené zájezdy cestovních kanceláří musí být samozřejmě pojištěny pro případ úpadku cestovní kanceláře, což také ověřujeme.

  • GARANTUJEME CENY - garantujeme stejné ceny a systémy slev a bonusů jako pořádající cestovní kancelář

Vždy garantujeme, že u nás nakoupíte zájezd za stejné ceny a stejné podmínky slevových akcí a bonusů, věrnostních bonusů jako když nakoupíte zájezd u dané cestovní kanceláře. Nepřijdete tak o žádné věrnostní body či výnody.

  • VŽDY NĚCO NAVÍC - vždy vám dáváme nějakou přidanou hodnotu

K zájezdům nabízíme to co skutečně budete potřebovat – výhodné cestovní pojištění, výhodný parking na letišti apod. A samozřejmě skutečnou pomoc při výběru a rady či tipy na to jak si svou dovolenou užít.

  • PESTRÁ NABÍDKA - máme bohatou a pestrou nabídku zájezdů

V naší nabídce máme více jak 300 českých cestovních kanceláří (samozřejmě řádně pojištěných a ověřených) a dále nabízíme i zájezdy německých a rakouských cestovních kanceláří. V poslední době rozvíjíme i spolupráci v nabídkách zájezdů cestovních kanceláří z Polska, Slovenska a Chorvatska.

Více informací získáte také v části nápověda / otázky a odpovědi