Darujte Dárkový certifikát svým přátelům, rodině či známým

DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY

Splňte svým známým a přátelům jejich sny a využijte náš DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT NA DOVOLENOU ČI UBYTOVÁNÍ

Chcete udělat radost svým známým, přátelům, rodičům, novomanželům? Nevíte co jim koupit a stále pro ně hledáte vhodný dárek?

Udělejte to jednoduše - darujte jim zážitky!

Pokud víte, že vaši přátelé a známí rádi cestují, využijte možnost zakoupení dárkového certifikátu od 123ZAJEZDY.CZ. Darujte jim dárkový certifikát a ponechte výběr termínu a místa dovolené či pobytu na nich – ať si vše vyberou podle svých představ a přání.

Výhoda pro vás a pro obdarované:

 • V naší nabídce jsou stovky tisíc zájezdů od více než 300 cestovních kanceláří.
 • Zastupujeme renomované české i německé cestovní kanceláře.
 • Veškeré zájezdy prodáváme za stejných podmínek jako pořádající cestovní kanceláře, přičemž nepřicházíte ani o žádné bonusy a slevy.
 • Navíc vám rádi poradíme a upozorníme na specifika jednotlivých destinací, ubytování a nabídek cestovních kanceláří. 
 • Výběr můžete udělat jak prostřednictvím našeho webu 123ZAJEZDY.CZ, tak i přímo u nás v kanceláři.
 • A mnoho dalšíš výhod - více na stránce Proč kupovat zájezdy u nás

Objednat dárkový certifikát

 

 

 

 

Nejčastější dotazy - doplňující informace k dárkovým certifikátům

Jak je možné dárkový certifikát objednat?

Certifikát si lze objednat online přes náš objednávkový formulář, telefonicky na 498 100.657 nebo si jej můžete rovnou zakoupit na naší pobočce.

Je možné dárkový certifikát objednat také telefonicky?

Ano je to samozřejmě možné, nicméně pro Vaše větší pohodlí doporučujeme vyplnění formuláře na této stránce, abyste si mohli v klidu vybrat typ poukazu a doplnit všechny potřebné informace. Zajistíte tím i vyšší jistotu správnosti všech vpisovaných údajů.

Jak je možné dárkový certifikát zaplatit?

Platbu dárkového certifikátu můžete provést bankovním převodem, v hotovosti na naší pobočce, případně je možné na platbu poukazu vystavit fakturu (jste-li firma).

Lze dárkový certifikát nechat poslat na jinou adresu než je moje adresa objednavatele?

Ano, certifikát zašleme doporučeně na adresu, kterou nám sdělíte. V takovém případě využijte políčka pro poznámku v objednávkovém formuláři.

Mohu dárkový certifikát uplatnit na jakýkoliv zájezd nebo pobyt?

Ano, dárkový cerfitikát můžete uplatnit na nákup libovolného zájezdu či pobytu, případně dalších služeb, které zajišťujeme, jako jsou letenky apod..

Může certifikát uplatnit někdo jiný než nakupující?

Ano, dárkový certifikát je přenosný a může ji uplatnit kdokoliv kdo se jím při výběru dovolené řádně prokáže. V naší evidenci při jeho předložení prověříme jeho pravost a potvrdíme jeho akceptaci.

Pokud nevyčerpám na 1 zájezd celkovou hodnotu certifikátu, vystavíte mně nový na nevyčerpanou hodnotu?

Bohužel toto není možné, hodnotu dárkové poukázky je nutno vyčerpat jednorázově v plné výši. Na nevyčerpanou hodnotu poukazu nevystavujeme nový certifikát ani nevyplácíme v hotovosti.

Mohu na úhradu dárkového certifikátu využít příspěvek od zaměstnavatele?

Ano! Uplatnění dárkového certifikátu k zájezdu neomezuje použití příspěvků od zaměstnavatele pro případnou platbu zájezdu.

Může být dárkový certifikát uplatněn při nákupu přes internet?

Samozřejmě že ano, jen budeme muset zkontrolovat, že je takto vámi užívaný dárkový certifikát dosud platný. Budeme také požadovat jeho doručení na naši pobočku. Chráníme tak Vás i sebe.

Jaká je doba platnosti dárkového certifikátu?

Dárkový certifikát má obecnou platnost 1 rok od data vystavení, platnost však lze prodloužit (maximálně o 6 měsíců). Za tímto účelem nás neváhejte kontaktovat, a to maximálně do konce standardní doby platnosti dárkového cerfifikátu (1 rok).

Kolik zájezdů mohu na dárkový certifikát zakoupit?

Toto nijak neomezujeme – v podstatě kolik budete chtít :-) Podmínkou je pouze to, že musíte dárkový certifikát využít v celé výši najednou, nelze jej čerpat postupně a nevyčerpanou hodnotu poukazu nelze vrátit.

Mohu si koupit dražší zájezd než je hodnota dárkového certifikátu?

Určitě můžete, rozdíl v ceně doplatíte klasickými způsoby placení.

Poslat dotaz k objednání dárkového certifikátu

 

 

 

 

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY UPLATNĚNÍ DÁRKOVÉHO CERTIFIKÁTU

 • Objednatelem dárkového certifikátu je osoba, která objednává dárkový certifikát, tato osoba je také odpovědná za jeho řádnou úhradu.
 • Hodnota dárkového poukazu je zcela na Vás, minimálně však musí činit 500 Kč. Maximální hodnota na 1 poukaz je 10 000 Kč. V případě vyšší hodnoty než 10 000 Kč se vystaví více certifikátů.
 • Certifikát můžete uplatnit na cokoli z nabídky zájezdů, letenek a ubytování v ČR na webu www.123ZAJEZDY.cz nebo přímo na naší pobočce.
 • Dárkový certifikát lze uplatnit pouze u cestovní agentury CA SUR, s.r.o. (provozovatel serveru 123ZAJEZDY) a slouží k poskytnutí slevy při nákupu zájezdu, pobytu a letenek prostřednictvím internetových stránek www.123zajezdy.cz, nebo nákupu přímo na naší pobočce, a to ve výši hodnoty uvedené na dárkovém certifikátu.
 • Platný dárkový certifikát je vždy opatřen razítkem a originálním podpisem jednatele naší společnosti nebo osobou jednatelem pověřenou. Certifikát je vyhotoven na kvalitním papíře ve formátu A5 a je opatřen také jedinečným číselným označením.
 • Dárkový certifikát, jehož hodnota nebyla uhrazena v plné výši, je neplatný.
 • Dárkový certifikát není cenným papírem.
 • Hodnotu certifikátu je nutno vyčerpat jednorázově a v plné výši.
 • Při uplatnění certifikátu lze zakoupit i více než jeden zájezd, s úhrnnou hodnotou nepřesahující nominální hodnotu certifikátu; přesáhne-li úhrnná hodnota zakoupených zájezdů hodnotu certifikátu, nakupující doplatí rozdíl.
 • Dárkový certifikát nelze směnit zpět za hotovost. Platnost certifikátu je 1 rok od data vystavení.
 • Naše společnost CA SUR, s.r.o. (123ZAJEZDY.CZ) není odpovědna za ztracené, ukradené či zničené certifikáty, popř. zneužité číslo dárkového certifikátu. Klient je povinen chránit jedinečný kód certifikátu před ztrátou, krádeží, poškozením či zničením, jakož i chránit certifikát a jeho kód před zneužitím třetími osobami (zejména zachováním kódu v tajnosti).
 • Certifikát je možné uplatnit také prostřednictvím internetu na adrese www.123zajezdy.cz, v takovém případě při rezervaci uveďte tuto skutečnost do poznámky při objednávce. A samozřejmě jej lze také uplatnit přímo na pobočce naší společnosti při zakoupení zájezdu, pobytu či letenky.
 • Ztrátu či odcizení dárkového certifikátu jeho držitel ve vlastním zájmu neprodleně oznámí CA SUR, s.r.o.